Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3 Diesel Stuff (PC)

The Sims 3: Diesel - akcesoria PC

The Sims 3 Diesel Stuff

Pakiet zawartości do gry The Sims 3, w którym umieszczono ubrania i meble firmowane marką Diesel. W rozszerzeniu znajduje się około 35 strojów dla kobiet i mężczyzn oraz takie dodatki jak stolik do kawy, czy łóżko.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims 3 Diesel Stuff (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10czerwca2012

11czerwca2012

pudełko PL

11czerwca2012

Origin

The Sims 3: Diesel to pakiet z dodatkową zawartością do gry The Sims 3. Rozszerzenie przygotowane przez studio zajmujące się marką zawiera przedmioty firmy Diesel.

W zestawie akcesoriów Diesel otrzymujemy najmodniejsze stroje i wyposażenie domu, firmowane przez popularną markę. Osoby, które kupią dodatek będą mogły wzbogacić garderobę Simów o ubrania prosto z pokazów mody oraz klasyczną odzież dżinsową. Twórcy przygotowali w sumie 35 strojów dla kobiet i mężczyzn (sukienki, kurtki, jeansy) oraz ciuchy z linii młodzieżowej 55DLS. Rozszerzenie zawiera też meble zaprojektowane przez firmę Diesel – mówimy o stoliku kawowym, łóżku, sofie i kolekcji wyposażenia wnętrz. Większość z dodatków zawartych w zestawie jest dostępna w prawdziwych sklepach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 5.7 / 10 na podstawie 35 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 4.2 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Diesel - akcesoria

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Sims 3: Diesel - akcesoria

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1/Windows 7