Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3: Lunar Lakes (PC)
OkładkaThe Sims 3: Lunar Lakes (PC)

The Sims 3: Księżycowe Jeziora PC

The Sims 3: Lunar Lakes

Kolejny pakiet z nową zawartością do gry The Sims 3. Tym razem twórcy wysłali Simów na obcą planetę. W nowopowstałej kolonii możemy zwiedzić wiele tajemniczych miejsc i rozpocząć nową karierę naukowca. Specjalnym dodatkiem jest tajemnicza roślina, tzw.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims 3: Księżycowe Jeziora Premiera PC

17lutego2012

pudełko PL

17lutego2012

Origin

17lutego2012

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Księżycowe Jeziora to pakiet dodatkowej zawartości do gry The Sims 3. W nieodległej przyszłości Simowie wybrali się w podróż kosmiczną swoim statkiem. Niestety, maszyna rozbiła się na powierzchni obcej planety. Rezolutni bohaterowie postanowili odbudować swoją społeczność w tych warunkach, korzystając z posiadanej technologii i tajemniczych kryształów odkrytych w nowym świecie. Przez lata Simowie wybudowali drogi, rozwinęli rolnictwo i założyli sympatyczną kolonię – tytułowe Księżycowe Jeziora.

Nowa planeta oznacza niedostępne wcześniej lokacje. W Księżycowych Jeziorach znajdziemy między innymi kopalnię kryształów, w której można odkryć cenne klejnoty oraz parki pod bio-kopułami, symulujące warunki życia z poprzednich światów z gry The Sims 3. W lokalnym ogrodzie publicznym można uprawiać warzywa, aby pomóc w rozwoju kolonii. Najmłodsze pokolenie Simów może z kolei bawić się na placu zabaw lub w parku Umbry.

Twórcy dodatku przygotowali także kilka innych atrakcji. Nasi podopieczni mogą rozpocząć karierę naukowca na olbrzymim statku kosmicznym Perygeum i zadbać o dalszy rozwój kolonii. Jednym z nowych przedmiotów jest „drzewko prosperity”, które zapewnia przeróżne korzyści. Tajemnicza roślina jest stworzona z lewitujących kryształów i zmienia kształt w ciągu dnia. Wchodząc w interakcję z nią zapewniamy Simom przeróżne bonusy.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 4,3 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Sims 3: Księżycowe Jeziora: Odpowiednia dla każdego wieku.

The Sims 3: Księżycowe Jeziora Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1.5 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 6.1 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista SP1