Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2012, 13:22

autor: Hed

Kosmiczny świat nowym dodatkiem do The Sims 3

Gra The Sims 3 otrzymała właśnie kosmiczny dodatek o nazwie Księżycowe Jeziora. Rozszerzenie przenosi rozgrywkę na obcą planetę i wprowadza wiele urozmaiceń zabawy.

Kosmiczny świat nowym dodatkiem do The Sims 3 - ilustracja #1

Firma Electronic Arts przygotowała wyjątkowo kosmiczny dodatek dla wszystkich fanów i fanek gry The Sims 3. Rozszerzenie nosi nazwę Księżycowe Jeziora i pozwala przenieść rozgrywkę na... obcą planetę. Kupując ten pakiet otrzymamy wiele nowych lokacji, przedmiotów i pomysłów na urozmaicenie zabawy.

Księżycowe Jeziora zawierają tytułową lokację, składającą się z paru różnych miejsc, w tym chociażby kopalni kryształów, ogrodów, czy parków dla młodszych Simów (każdą z nich utrzymano w futurystycznej stylistyce). Nasi podopieczni będą mogli rozpocząć tu nową ścieżkę kariery naukowca pracującego na statku kosmicznym The Perigee.

Kosmiczny świat nowym dodatkiem do The Sims 3 - ilustracja #2

Utarło się, że niemal każdy dodatek do The Sims 3 powinien dawać graczom nowe przedmioty. Tym razem dostajemy około 20 niedostępnych wcześniej obiektów, w tym kosmiczne kombinezony, wystrój mieszkania w stylu science-fiction i tak zwane drzewo dobrobytu. Ta kryształowa roślina zmienia kształt w ciągu dnia i pomaga Simom uczyć się szybciej.

Rozszerzenie Księżycowe Jeziora (z ang, Lunar Lakes) jest dostępne na oficjalnej stronie The Sims 3 w promocyjnej cenie 2,200 SimPoints (czyli w przybliżeniu 70 złotych, 2,000 punktów kosztuje 66 złotych). Obniżka będzie obowiązywała do 28 lutego. Po tym terminie cena dodatku wzroście do 2,450 SimPoints.