Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Przed wami poradnik do Guild Wars, jednej z najpopularniejszych obecnie gier RPG przeznaczonej do rozgrywki wieloosobowej w Internecie, inna sprawa, że głównie ze względu na brak abonamentu - Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Przed wami poradnik do Guild Wars, jednej z najpopularniejszych obecnie gier RPG przeznaczonej do rozgrywki wieloosobowej w Internecie, inna sprawa, że głównie ze względu na brak abonamentu. Guild Wars nie jest normalnym MMORPG - grę określić należy jako CORPG co jest skrótem od Cooperative Online RPG. Gracze spotykają się jedynie w miastach rozrzuconych po olbrzymim kontynencie, w których mogą łączyć się w grupy aby następnie wyruszać w teren w poszukiwaniu przygód bądź rywalizować z innymi graczami na wielu mniejszych lub większych arenach. W miastach znajduje się również cala potrzebna graczom infrastruktura: sklepy, banki, rzemieślnicy, a także istotne dla fabuły postacie NPC zlecające questy oraz misje. Jako towarzyszy wypraw, zamiast innych graczy, można wybrać różnego rodzaju giermków (ang. henchman), którzy z reguły z powodzeniem potrafią zastąpić nieprzewidywalny czynnik ludzki.

Poradnik ten koncentruje się wyłącznie na fabularnej części rozrywki w Guild Wars. Znajdziecie tu opisy wszystkich miejsc, zarówno miast jak i otwartych lokacji, ich mapy z zaznaczonymi istotnymi punktami, listę dostępnych questów oraz misji wraz z pomocnymi uwagami co do sposobu ich wykonania.

Informacje o Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Autor : Tomasz Sznur Pyzioł

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 109, ilustracje: 88 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry