Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Witaj w "lochu" - kompleksie, do którego zesłanie nie jest nagrodą, lecz karą. Poczekaj, aż siedzący w pomieszczeniu kontrolnym strażnik otworzy gablotę z wyposażeniem (#5). Zabierz zbroję oraz broń. Po chwili nastąpi test połączenia radiowego. Gdy i on się zakończy, strażnik otworzy Ci drzwi, którymi skierujesz się do dalszej części kompleksu.

Reach Old Comm Building

Przed Tobą znajduje się rząd platform, podobnych do tych, które widziałeś już zaraz po przylocie do marsjańskiej bazy. Idź przed siebie. Gdy napotkasz naukowca (D. Logan - #6), grzebiącego przy panelu kontrolnym olbrzymiego dźwigu, zabij go i podnieś PDA. Przyjrzyj się ekranowi i wciśnij przycisk, który obróci żelastwo o 90 stopni w prawo. Skieruj się w dalszą drogę i zatrzymaj się dopiero przy drzwiach, które wskazują wejście do Energy Stablization. Spójrz w lewo i przeskocz barierkę. Na kawałku skały znajduje się apteczka. Uruchom latarkę i rozglądnij się wokoło. Zobaczysz, że do jednego ze słupów przywiązana jest stalowa lina, której drugi koniec znika gdzieś na odległej platformie (#7).

1 - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Skocz na linę i za jej pomocą przedostań się na drugą stronę (uważaj przy tym, aby nie spaść w dół) - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Skocz na linę i za jej pomocą przedostań się na drugą stronę (uważaj przy tym, aby nie spaść w dół). Na jednej ze skrzynek leży mały Armor. Kolejne dwa oraz naboje do strzelby znajdziesz w kabinie dźwigu, do której dostaniesz się, wspinając się po drabinie. Gdy już zbierzesz wszystkie przedmioty, wróć po linie do drzwi (Energy Stabilization). Idź cały czas przed siebie, aż napotkasz szafkę (#8), otwieraną specjalnym kodem. Ten ostatni (531), znajdziesz po przeanalizowaniu leżącego nieopodal PDA (Grant Bosten). Bogatszy o kolejne przedmioty, ruszaj w dalszą drogę.

Po krótkiej wędrówce trafisz do pomieszczenia, w którym zgaśnie światło. Włącz latarkę i zejdź po schodach na dół. W następnej komnacie spotkasz żołnierza (M. Ryan - #9), który poinformuje Cię o niebezpieczeństwach związanych z przebywaniem na powierzchni planety. Gdy już będziesz wszystko wiedział, zlikwiduj komandosa, zabierz jego PDA i rozrzucone wokół przedmioty. Czas stanąć twarzą w twarz ze surowymi warunkami panującymi na zewnątrz. Otwórz komorę (Airlock), zamknij ją od środka i poczekaj aż otworzą się drzwi prowadzące na powierzchnię.

Musisz zwracać baczną uwagę na poziom tlenu (Oxygen). Jeśli spadnie on do zera, zaczniesz tracić energię życiową. Powietrze do oddychania można uzupełniać zbierając rozrzucone tu i ówdzie butle.

Przejdź szybko do drugiej komory znajdującej się za mostem, otwórz ją i zamknij od środka. Po chwili uzyskasz dostęp do niewielkiego pomieszczenia z windą. Skorzystaj z niej, wjeżdżając na górę. Idź przed siebie. Po krótkiej wędrówce trafisz do centrum komunikacyjnego. W tym samym momencie nastąpi inwazja sił z piekła rodem.

4 - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
5 - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
6 - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
7 - [Opis] Mars City Underground cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry