Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Mars City cz.1 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Grę rozpoczynasz tuż po wylądowaniu na Marsie. Skorzystaj ze schodów (#1), znajdujących się przed Tobą i przejdź w kierunku drzwi, wyznaczających wejście do właściwej bazy. Aby przedostać się dalej, konieczne będzie wykonanie testu za pomocą skanera. Zastosuj się do poleceń wydawanych przez żołnierza i stań w oznaczonym miejscu ("Stand Here"). Postaraj się przy tym nie wiercić, gdyż cały proces potrwa odpowiednio dłużej. Po zakończeniu badania, nadzorujący je człowiek otworzy drzwi i będziesz mógł wejść do głównego holu.

1 - [Opis] Mars City cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Drzwi na wprost prowadzą do recepcji - [Opis] Mars City cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Drzwi na wprost prowadzą do recepcji. Okupujący to pomieszczenie pracownik wręczy Ci PDA (#2), Twoje podstawowe źródło informacji. Za pomocą urządzenia będziesz mógł magazynować dane zebrane przez innych ludzi: ich pocztę elektroniczną, materiały audio oraz filmy video. Na biurku po prawej znajduje się właśnie jeden z tych ostatnich (Welcome to Mars Research Facility One). Kontakt z recepcjonistą uaktywni też Twoje pierwsze zadanie.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie