Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Delta Complex | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Nie ma mocnych na Piekło, znowu straciłeś wszystkie bronie. Niewielką ilość arsenału można znaleźć w skrzyniach stojących nieopodal wejścia do pomieszczenia z portalem. Niestety, drzwi są zamknięte, trzeba znaleźć inną drogę. Znajduje się ona pod podłogą (#189), w tylnej części sali.

Po krótkiej wędrówce w ciasnym tunelu, znajdziesz się w korytarzu gęsto zakrapianym krwią. Zanim skierujesz się do włazu, możesz przejść przez drugie drzwi i zabrać stamtąd piłę łańcuchową, zbroję oraz amunicję.

1 - [Opis] Delta Complex | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Po przejściu przez właz, zaatakuje Cię duża ilość Ticków (alternatywnej wersji pająków) - [Opis] Delta Complex | Doom III - Doom III - poradnik do gry

Po przejściu przez właz, zaatakuje Cię duża ilość Ticków (alternatywnej wersji pająków). Gdy pozbędziesz się ich wszystkich skręć w prawo i wejdź do szybu windy. Na górę dostaniesz się za pomocą drabiny (#190). Tutaj czeka Cię kolejny ciasny tunel, który doprowadzi Cię do innej części kompleksu Delta. Weź strzelbę z otwartej skrzyni, pozbądź się potworów (jednego Arch-Vile'a warto potraktować za pomocą ostrzy Soul Cube) i przejdź przez drzwi. Przywołaj windę, zjedź na dół i ruszaj przed siebie. Na końcu drogi znajduje się kolejna winda, która wywiezie Cię na wyższy poziom. Po przejściu przez drzwi zobaczysz dogorywającego Elliota Swanna (#191). Wysłuchaj co ma do powiedzenia, zabierz jego PDA i ruszaj w dalszą drogę.

2 - [Opis] Delta Complex | Doom III - Doom III - poradnik do gry
Zaraz po przejściu przez drzwi zobaczysz kolejną dziurę w podłodze (#192) - [Opis] Delta Complex | Doom III - Doom III - poradnik do gry

CPU Complex

Zaraz po przejściu przez drzwi zobaczysz kolejną dziurę w podłodze (#192). Krótka wędrówka tunelem doprowadzi Cię do panelu, którym wysuniesz drabinę. Na dole przygotuj się na solidną wymianę ognia z Arch-Vile'ami. Gdy już wszyscy będą martwi, podejdź do drzwi (#193) i użyj panelu. W środku znajdziesz kilka potworów, terminal który pozwoli Ci ściągnąć e-maila od demonów oraz właz prowadzący na kolejny poziom (#194).

3 - [Opis] Delta Complex | Doom III - Doom III - poradnik do gry
4 - [Opis] Delta Complex | Doom III - Doom III - poradnik do gry