Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Momenty FUT - opis systemu, nagrody FIFA 23 poradnik, porady

W FIFA 23 do FIFA Ultimate Team dodano nowy system dla jednego Gracza, Momenty FUT. Sprawdźcie, czym charakteryzuje się ten system, a także jakie nagrody można uzyskać za wykonywanie codziennych zadań.

Ostatnia aktualizacja: 12 października 2022

Z tej strony poradnika do FIFA 23 dowiecie się, czym są Momenty FUT, nowy system rozgrywki wprowadzony do FIFA Ultimate Team.

Momenty FUT to nowa zawartość dla jednego Gracza, która została dodana do trybu FUT 23 w grze FIFA 23. To zupełnie nowy sposób na zdobywanie postępów na koncie FUT, który nie wymaga dużych nakładów czasu, a do tego umożliwia zdobycie ciekawych nagród. W Momentach FUT Gracze zdobywają nowy rodzaj waluty - Gwiazdy FUT.

Historie, rozdziały i momenty

Momenty FUT w trybie FUT 23 rozpoczyna się od wyboru historii, która zazwyczaj związana będzie z sezonem lub rzeczywistymi wydarzeniami z przeszłości któregoś z zawodników - FIFA 23: Momenty FUT - opis systemu, nagrody - FIFA 23 - poradnik do gry

Momenty FUT w trybie FUT 23 rozpoczyna się od wyboru historii, która zazwyczaj związana będzie z sezonem lub rzeczywistymi wydarzeniami z przeszłości któregoś z zawodników. Niektóre Momenty FUT w FIFA 23 będą ograniczone czasowo co oznacza, że będą dostępne tylko przez pewien czas.

Każda historia składa się z odpowiedniej ilości rozdziałów, które zawierają listę Momentów. Na początku historii dostępny jest jeden rozdział, a kolejne można odblokować korzystając z nowej waluty, Gwiazdy FUT.

Momenty to specjalnie napisane scenariusze meczowe, które wymagają od Graczy wykonania określonych akcji w wyznaczonym czasie, np - FIFA 23: Momenty FUT - opis systemu, nagrody - FIFA 23 - poradnik do gry

Momenty to specjalnie napisane scenariusze meczowe, które wymagają od Graczy wykonania określonych akcji w wyznaczonym czasie, np.:

  1. Wykonać odpowiednią liczbę podań,
  2. Oddać określoną liczbę strzałów na bramkę bez zdobycia gola,
  3. Strzelenie gola określonym piłkarzem (np. bramkarzem, zawodnikiem z określonej ligi lub o odpowiedniej narodowości),
  4. Zdobyć bramkę określonym rodzajem strzału,
  5. Wygrać mecz w przeciągu ostatnich 2 minut meczowych.

Niektóre wyzwania kończą się natychmiast po spełnieniu określonego warunku, a inne wymagają rozegrania meczu do samego końca. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że wykonanie wszystkich Momentów gwarantuje zdobycie dodatkowych Gwiazd FUT.

Początkowe wyzwania wykonywane są na poziomie trudności, który jest dostosowany do początkujących Graczy, dlatego na pewno każdy będzie mógł spróbować swoich sił w Momentach FUT i stopniowo odblokowywać trudniejsze zadania.

Momenty FUT to świetna opcja dla wszystkich, którzy rzadziej grają online w Division Rivals / Mistrzostwa FUT, a wciąż chcą rozwijać swój klub FUT lub dla tych, którzy w ciągu tygodnia nie mają zbyt dużo okazji do gry.

Nagrody

Za wykonywanie Momentów FUT w grze FIFA 23 Gracze nagradzani się nową walutą, Gwiazdami FUT, za które można nabyć w Galerii Gwiazd Momentów piłkarzy na wypożyczenie lub paczki z kartami wymiennymi, w tym te najdroższe, jak np - FIFA 23: Momenty FUT - opis systemu, nagrody - FIFA 23 - poradnik do gry

Za wykonywanie Momentów FUT w grze FIFA 23 Gracze nagradzani się nową walutą, Gwiazdami FUT, za które można nabyć w Galerii Gwiazd Momentów piłkarzy na wypożyczenie lub paczki z kartami wymiennymi, w tym te najdroższe, jak np. paczka ultimate. Niektóre nagrody mogą być ograniczone czasowo, a inne będą dostępne przez cały czas.