Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Wersja PC - czy jest taka sama jak na next geny? FIFA 23 poradnik, porady

W FIFA 23 zastosowano technologię HyperMotion 2, która wykorzystuje uczenie maszynowe (Machine Learning). Przeczytajcie i sprawdźcie, czy grając na PC będziecie czerpać te same wrażenia, co posiadacze PS5 i Xbox Series X/S.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2022

Z tej strony poradnika dowiecie się, czy gra FIFA 23 w wersji na PC jest taka sama, jak wersja na konsole nowej generacji - PS5 i Xbox Series X/S.

Oprawa wizualna w grze FIFA 23 dość znacznie różni się od tej, którą można było obserwować w Fifa 22, a jest to głównie zasługa zastosowaniu technologii HyperMotion 2. Dzięki temu wszystkie elementy rozgrywki, jak prowadzenie piłki, drybling, sztuczki techniczne czy strzały na bramkę prezentują się wyśmienicie. W najnowszej odsłonie gry FIFA 23 poprawiono także wygląd murawy i stadionów.

Wszyscy, którzy będą grać w FIFA 23 na PC będą mieć w końcu możliwość sprawdzenia tych wszystkich nowych efektów, ponieważ technologia HyperMotion została w końcu zaimplementowana w wersji gry przeznaczonej na komputery osobiste. Niestety, taki przeskok jakościowy ma również swoją cenę, ponieważ wymagania sprzętowe gry na PC zostały znacznie zwiększone.

Więcej informacji na temat wymagań sprzętowych FIFA 23 na PC znajdziecie na stronie: Wymagania sprzętowe.