Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Nagrody za Bitwy Składów (Squad Battles Rewards) - kiedy można odebrać? FIFA 23 poradnik, porady

W FUT 23 Gracze mogą otrzymywać nagrody za uczestnictwo w wielu trybach rozgrywek, a tym samym wzmacniać swój zespół. Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli odebrać nagrody za Squad Battles.

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2022

Z tej strony poradnika do trybu FUT 23 w grze FIFA 23 dowiecie się, kiedy można odebrać nagrody za Squad Battles.

Squad Battles to jeden z trybów rozgrywki w FUT 23 za który można otrzymać naprawdę cenne nagrody. W Squad Battles trzeba zmierzyć się z drużynami stworzonymi przez społeczność FIFA, ale sterowanym przez AI. W każdym tygodniu można rozegrać 40 spotkań za które, w zależności od poziomu trudności można otrzymać odpowiednią ilość punktów. Im więcej punktów uda się zdobyć tym wyższą rangę uzyskacie, a to z kolei przełoży się na zdobyte nagrody. Nagrody za Squad Battles w FUT 23 można odebrać w każdą niedzielę o godzinie 10:00 czasu polskiego (CET +2).

W Squad Battles w FUT 23 można wygrać paczki o różnej wartości, w tym nawet te najbardziej wartościowe jak Paczka Ultimate, Paczka Rzadkich Piłkarzy czy Mega Paczka, a także Monety (Coins) - FIFA 23: Nagrody za Bitwy Składów (Squad Battles Rewards) - kiedy można odebrać? - FIFA 23 - poradnik do gry

W Squad Battles w FUT 23 można wygrać paczki o różnej wartości, w tym nawet te najbardziej wartościowe jak Paczka Ultimate, Paczka Rzadkich Piłkarzy czy Mega Paczka, a także Monety (Coins). Nagrody są wymienne, a więc zdobyte karty można sprzedać na rynku transferowym FUT 23.