Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Precyzyjne wykończenie (Timed Finishing) - jak włączyć? FIFA 23 poradnik, porady

W FIFA 23 można strzelać na różne sposoby, np. klasycznie, finezyjnie, z fałsza. Wszystkie strzały można jednak wykonać z większą siłą i precyzją, korzystając z precyzyjnego wykończenia. Sprawdźcie, jak włączyć tę opcję w grze FIFA 23.

Ostatnia aktualizacja: 10 października 2022

Z tej strony poradnika do gry FIFA 23 dowiecie się, jak włączyć precyzyjne wykończenie (Timed Finishing).

Precyzyjne wykończenie to specjalna technika strzału, która zagościła w serii gier FIFA na stałe. Precyzyjne wykończenie sprawia, że piłka kopnięta przez zawodnika leci ze znacznie większą precyzją i siłą, co zwiększa szansę na zdobycie gola.

Precyzyjne wykończenie możecie włączyć w menu głównym lub w trakcie rozgrywki, w opcjach gry w zakładce z ustawieniami kontrolera (Controller Settings) - FIFA 23: Precyzyjne wykończenie (Timed Finishing) - jak włączyć? - FIFA 23 - poradnik do gry

Precyzyjne wykończenie możecie włączyć w menu głównym lub w trakcie rozgrywki, w opcjach gry w zakładce z ustawieniami kontrolera (Controller Settings). Zjedźcie niżej i włączcie opcję oznaczoną na powyższym obrazku.

Jeśli precyzyjne wykończenie ciągle się wyłącza, jest to błąd gry FIFA 23. W takim wypadku możecie tylko poprawiać ustawienia po każdym wejściu do gry i czekać na łatkę, która to naprawi.