Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Gra w obronie - techniki podstawowe i zaawansowane FIFA 23 poradnik, porady

Solidna defensywa w FIFA 23 to podstawa. Dzięki prawidłowej grze obronnej będziecie tracić mniej bramek i częściej odbierać piłkę przeciwnikowi. Poznajcie podstawowe i zaawansowane techniki defensywne w FIFA 23.

Ostatnia aktualizacja: 28 września 2022

Z tej strony poradnika dowiecie się, jak poprawnie grać w obronie w grze FIFA 23 - jak zmieniać zawodnika, jak odbierać piłkę, jak walczyć bark w bark, jak wykorzystywać technikę jockey, a także jak stosować pressing.

Przełączanie między piłkarzami

W grze FIFA 23 udoskonalono nieco mechanikę przełączania się między zawodnikami - FIFA 23: Gra w obronie - techniki podstawowe i zaawansowane - FIFA 23 - poradnik do gry

W grze FIFA 23 udoskonalono nieco mechanikę przełączania się między zawodnikami. Dzięki temu będziecie w stanie jeszcze bardziej precyzyjnie wybrać piłkarza, który znajduje się najbliżej piłki i się na niego przełączyć.

Wszystkie sposoby przełączania się między zawodnikami w FIFA 23:

  1. Przyciski R1/RB: wciskając odpowiedni przycisk, przełączycie się na zawodnika, który znajduje się potencjalnie najbliżej piłki, jednak nie zawsze działa to tak precyzyjnie.
  2. Prawy analog: zmiana zawodnika poprzez wychylanie prawego analogu w wybranym kierunku. Przytrzymanie wybranego kierunku pozwoli na przełączenie się na zawodników znajdujących się na dalszych pozycjach.

Odbiór piłki

Klasyczny odbiór piłki (X/A), to w wielu sytuacjach najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na odebranie futbolówki przeciwnikowi - FIFA 23: Gra w obronie - techniki podstawowe i zaawansowane - FIFA 23 - poradnik do gry

Klasyczny odbiór piłki (X/A), to w wielu sytuacjach najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na odebranie futbolówki przeciwnikowi. W trakcie gry możecie też korzystać z nieco bardziej agresywnego odbioru (O/B).

Zostało jeszcze 72% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie