Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 23: Strzał z fałsza - jak wykonać strzał zewnętrzną częścią stopy? FIFA 23 poradnik, porady

Strzały zewnętrzną częścią stopy w FIFA 23 są bardzo mocne, a do tego można je wykonywać z dowolnego miejsca z taką samą skutecznością. Sprawdźcie, jak strzelać z fałsza w FIFA 23.

Ostatnia aktualizacja: 10 października 2022

Z tej strony poradnika do gry FIFA 23 dowiecie się, jak wykonać strzał z fałsza (Outside Foot Shoot), czyli strzał zewnętrzną częścią stopy.

W trakcie meczu w FIFA 23 można zaobserwować wiele różnych strzałów na bramkę. Niekiedy piłka leci po ziemi, innym razem opada za kołnierz bramkarza, zostaje uderzona z powietrza lub po koźle.

Strzał zewnętrzną częścią stopy w FIFA 23 może zostać oddany poprzez wciśnięcie następującej kombinacji przycisków - FIFA 23: Strzał z fałsza - jak wykonać strzał zewnętrzną częścią stopy? - FIFA 23 - poradnik do gry

Strzał zewnętrzną częścią stopy w FIFA 23 może zostać oddany poprzez wciśnięcie następującej kombinacji przycisków:

  1. PS4 / PS5: L2+O.
  2. Xbox One, Xbox Series X/S: LT+B.

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że strzał z fałsza może zostać wzmocniony, jeśli skorzystacie z precyzyjnego wykończenia (Timed Finishing).

Prawdopodobieństwo oddania strzału zewnętrzną stopą w FIFA 23 jest wyższa u zawodników, którzy mają odpowiednią cechę - Strzał fałszem (Outside Foot Shot) - FIFA 23: Strzał z fałsza - jak wykonać strzał zewnętrzną częścią stopy? - FIFA 23 - poradnik do gry

Prawdopodobieństwo oddania strzału zewnętrzną stopą w FIFA 23 jest wyższa u zawodników, którzy mają odpowiednią cechę - Strzał fałszem (Outside Foot Shot).