Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Monety FUT (FUT Coins) - Jak szybko zarobić, metody, inwestycje FIFA 23 poradnik, porady

Do zbudowania pierwszej dobrej złotej jedenastki w trybie FUT 23 będzie potrzebować pokaźnej sumy monet. Sprawdźcie, jak najlepiej i najszybciej zarobić w grze FIFA 23.

Ostatnia aktualizacja: 21 września 2022

Z tej strony poradnika do trybu FUT 23 w grze FIFA 23 dowiecie się, jak zarobić duże ilości monet, aby szybko stworzyć pierwszy złoty skład i dobrze rozpocząć sezon w Divison Rivals.

Pierwsze kroki w FUT 23

Poniżej zamieszczamy listę 10 prostych kroków, które mogą ułatwić Wam start w trybie FIFA 23 Ultimate Team.

  1. Jeśli graliście w FIFA 22, zapewne dostaniecie różnej jakości paczki, jako nagrodę dla powracających Graczy. Nawet jeśli nie poświęciliście zbyt dużo czasu na grę, powinniście otrzymać co najmniej złotą paczkę lub dwie.
  2. Włączając tryb FIFA 23 Ultimate Team możecie wybrać starter z dowolnego kraju, jednak warto zwrócić uwagę na narodowości, w których gra wielu znakomitych piłkarzy, jak np. Francja, Anglia czy Holandia - zawsze to większa szansa na zdobycie wartościowej karty na start.
  3. Otrzymanych piłkarzy możecie wykorzystać do wykonania pierwszych, podstawowych SBC (Wyzwania Budowania Składu). Waszym głównym celem będzie jak najszybsze ukończenie najbardziej wartościowych SBC - tych, które oferują dobre paczki względem zainwestowanych monet.
  4. Nie sprzedawajcie kart jednorazowych jak zmiana pozycji zawodnika, zmiana stylu gry. W pierwszych dniach FUT 23 ich cena będzie niska i nie opłaca się wystawiać ich na rynku transferowym.
  5. Nie wystawiajcie na sprzedaż bardzo dobrych znanych piłkarzy, którzy byli popularni w ostatnim sezonie i rzadkich złotych zawodników o ocenie ogólnej 83+, ponieważ ich cena wzrośnie po oficjalnej premierze gry FIFA 23.
  6. Na rynku transferowym najdrożsi będą piłkarze, którzy grają w popularnych ligach piłkarskich, jak Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1. Jeśli nie dysponujecie dużymi zapasami monet, poszukajcie zawodników z mniej popularnych lig piłkarskich, jak Eredivisie (Holandia), MLS (USA), Liga NOS (Portugalia) czy CSL (Chiny).
  7. Przy wystawianiu kart na rynku transferowym FUT nie zaniżajcie ich wartości. Na starcie sezonu FUT potrzebne są każde monety, jakie tylko uda Wam się zdobyć. Wystawiajcie karty na licytacje na godzinę, ponieważ ich cena będzie się dynamicznie zmieniać.
  8. Zanim zaczniecie szukać zawodników do swojego pierwszego złotego składu, spiszcie wszystkie nazwiska, a następnie postarajcie się upolować piłkarzy metodą snajperki. W przypadku mniej popularnych zawodników może poskutkować zwykłe licytowanie.
  9. Nie inwestujcie wszystkich zarobionych monet w jednego piłkarza. Na początku sezonu FUT 23 potrzebujecie pełnego składu, a nie tylko jednego zawodnika.
  10. Nie licytujcie kart jednorazowych, zamiast tego spróbujcie upolować je na rynku transferowym za niskie pieniądze metodą snajperki. Wielu nowych Graczy zaniży wartość takich kart i sprzeda je za bezcen.

Metoda brązowej paczki

Metoda brązowej paczki to najłatwiejsza metoda zarabiania w FUT 23, więc idealnie nadaje się dla początkujących Graczy. Zarabianie metodą brązowej paczki polega na kupowaniu najtańszych paczek w sklepie FUT 23 i sprzedaży wszystkiego, co się w nich znajdzie. Zanim jednak wystawicie któregoś z zawodników na sprzedaż, sprawdźcie, jaka jest jego cena rynkowa. Niektóre karty brązowych piłkarzy mogą kosztować tyle, co złote karty, ponieważ mogą być wykorzystywane w popularnych rozwiązaniach SBC.

Zostało jeszcze 47% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie