Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Strzały - rodzaje, jak wykonywać FIFA 23 poradnik, porady

W grze FIFA 23 możecie strzelać na bramkę w różny sposób, dlatego warto wiedzieć, jak robić to najlepiej. Sprawdźcie, jakie rodzaje strzałów wykorzystywać w określonych sytuacjach bramkowych.

Ostatnia aktualizacja: 28 września 2022

Z tej strony poradnika dowiecie się, jakie rodzaje strzałów występują w grze FIFA 23, jak najlepiej strzelać, a także, w jakich sytuacjach najlepiej korzystać z określonych typów strzałów.

Precyzyjne wykończenie

Precyzyjne wykończenie (Timed Finishing) umożliwia oddanie lepszego, bardziej precyzyjnego strzału i metodę tę można wykorzystywać przy każdym strzale - FIFA 23: Strzały - rodzaje, jak wykonywać - FIFA 23 - poradnik do gry

Precyzyjne wykończenie (Timed Finishing) umożliwia oddanie lepszego, bardziej precyzyjnego strzału i metodę tę można wykorzystywać przy każdym strzale. Aby wykonać precyzyjne wykończenie należy wcisnąć przycisk odpowiedzialny za strzał, a następnie ponownie wcisnąć ten przycisk tuż przed dotknięciem piłki przez zawodnika (O, następnie O/B, następnie B). Moment, w którym należy ponownie wcisnąć przycisk strzału może różnić się, w zależności od zawodnika, dlatego wymaga to nieco wprawy.

W trakcie wykonywania precyzyjnego wykończenia nad głową zawodnika pojawi się znaczek trójkąta w określonym kolorze:

  1. Zielony trójkąt: precyzyjne wykończenie doszło do skutku.
  2. Czerwony trójkąt: drugie wciśnięcie przycisku strzału nastąpiło zbyt wcześnie, zawodnik skiksuje.
  3. Szary trójkąt: drugie wciśnięcie przycisku strzału nastąpiło zbyt późno, piłkarz odda zwykły strzał.

Precyzyjnego wykończenia nie warto wykorzystywać w każdym przypadku, bo margines błędu jest naprawdę duży.

Jeśli nie możecie skorzystać z precyzyjnego wykończenia w FIFA 23, sprawdźcie w opcjach gry, w zakładce dostosowywania sterowania, czy ta funkcja nie jest wyłączona.

Zwykły strzał / strzał głową

Klasyczny strzał (O/B) o określonej sile, to w wielu przypadkach najprostszy i najskuteczniejszy sposób na zdobycie gola w grze FIFA 23 - FIFA 23: Strzały - rodzaje, jak wykonywać - FIFA 23 - poradnik do gry

Klasyczny strzał (O/B) o określonej sile, to w wielu przypadkach najprostszy i najskuteczniejszy sposób na zdobycie gola w grze FIFA 23. Zwykły strzał możecie oddać z każdej pozycji, jednak jego skuteczność będzie zależała od atrybutów zawodnika (wykończenie akcji, siła strzału, strzały z daleka) i Waszej celności.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie