Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Zamówienie przedpremierowe - co zyskam? FIFA 23 poradnik, porady

Premiera gry FIFA 23 odbędzie się 30 września 2022 roku, jednak można ją już kupić. Sprawdźcie, co zyskacie dzięki złożeniu zamówienia przedpremierowego.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2022

Z tej strony poradnika dowiecie się, jakie dodatkowe przedmioty wewnątrz gry możecie otrzymać po złożeniu zamówienia przedpremierowego na grę FIFA 23.

Gra FIFA 23 będzie miała swoją oficjalną premierę w dniu 30 września 2022 roku na konsolach PS4 i PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Stadia i Nintendo Switch (edycja legacy).

Pomimo tego, że gra będzie miała premierę we wrześniu, wszyscy zainteresowani mogą już zamówić FIFA 23 w przedsprzedaży i w zależności od edycji, otrzymać dodatkowe przedmioty wewnątrz gry:

  1. Edycja standardowa: 1 piłkarz TOTW FUT, Kylian Mbappe na 5 meczów wypożyczenia, ambasador FUT na 3 mecze wypożyczenia do wyboru.
  2. Edycja Ultimate: 1 piłkarz TOTW FUT, Kylian Mbappe na 5 meczów wypożyczenia, ambasador FUT na 3 mecze wypożyczenia do wyboru. Co więcej, jeśli zamówcie grę do 21 sierpnia 2022 roku, to 11 listopada 2022 roku dostaniecie niewymiennego Bohatera FUT World Cup.