Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Tryby gry FIFA 23 poradnik, porady

W grze FIFA 23 oddano do dyspozycji Graczy dużo różnych trybów rozgrywki online, jak i offline. Sprawdźcie, czy w najnowszej odsłonie serii znalazło się miejsce dla Waszych ulubionych trybów zabawy.

Ostatnia aktualizacja: 12 października 2022

Na tej stronie poradnika do FIFA 23 wymieniamy i krótko opisujemy wszystkie tryby rozgrywki dostępne w grze.

W grze FIFA 23 oddano do dyspozycji Graczy wiele ciekawych trybów rozgrywki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy woli rozgrywkę offline, czy online.

FIFA Ultimate Team

FIFA Ultimate Team to zdecydowanie najpopularniejszy tryb rozgrywki online w grze FIFA 23 - FIFA 23: Tryby gry - FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA Ultimate Team to zdecydowanie najpopularniejszy tryb rozgrywki online w grze FIFA 23. Gracze mogą skompletować wymarzoną drużynę złożoną z piłkarzy z całego świata, a do tego spersonalizować swój klub korzystając ze specjalnych strojów, herbów i przedmiotów dekoracyjnych. Co więcej, w FIFA 23 ponownie pojawili się Bohaterowie FUT.

Kariera

W FIFA 23 możecie rozegrać karierę piłkarza i/lub menedżera - FIFA 23: Tryby gry - FIFA 23 - poradnik do gry

W FIFA 23 możecie rozegrać karierę piłkarza i/lub menedżera:

  1. Kariera piłkarza: w tym trybie stworzycie własnego zawodnika i zadbacie o to, aby został światową gwiazdą w świecie futbolu. Możecie także wcielić się w skórę Waszego ulubionego, realnego piłkarza.
  2. Kariera menedżera: możecie stworzyć od podstaw własny klub i zdecydować, czy chcecie zacząć od najniższego szczebla rozgrywek ligowych, czy od razu trafić do najmocniejszej ligi i rywalizować z topowymi zespołami. W tym trybie możecie też wcielić się w rolę realnego menedżera swojego ulubionego klubu.

Ligi świata, puchary

W FIFA 23 możecie wziąć udział w pełni licencjonowanych najważniejszych światowych rozgrywkach pucharowych - FIFA 23: Tryby gry - FIFA 23 - poradnik do gry

W FIFA 23 możecie wziąć udział w pełni licencjonowanych najważniejszych światowych rozgrywkach pucharowych:

  1. Liga Mistrzów UEFA (UEFA Champions League),
  2. Liga Europy UEFA (UEFA Europa League),
  3. Superpuchar UEFA (UEFA Super Cup),
  4. Liga Konferencji Europy UEFA (UEFA Europa Conference League).

Volta Football

Volta Football to uliczne rozgrywki, które charakteryzują się dużą dynamiką i efektownością, ponieważ zawodnicy mogą wykonywać przeróżne sztuczki, które umożliwią im przejście rywali i zdobycie gola - FIFA 23: Tryby gry - FIFA 23 - poradnik do gry

Volta Football to uliczne rozgrywki, które charakteryzują się dużą dynamiką i efektownością, ponieważ zawodnicy mogą wykonywać przeróżne sztuczki, które umożliwią im przejście rywali i zdobycie gola. Przed przystąpieniem do zabawy w Volta Footbal możecie stworzyć własny awatar, którym później dołączycie do rozgrywek, aby dalej rozwijać swoją postać.

Pro Clubs

Pro Clubs to kolejny tryb rozgrywek sieciowych w grze FIFA 23. Gracze mogą stworzyć swojego piłkarza i wskoczyć do rozgrywki na ustalonej pozycji w meczach 11 na 11. W trakcie rozgrywek można zdobywać punkty doświadczenia, aby ulepszać swojego zawodnika.

Sezony online

W tym trybie Gracze mogą przejąć kontrolę nad swoim ulubionym klubem piłkarskim i rywalizować z innymi użytkownikami online, aby awansować w drabince ligowej i zdobyć tytuł mistrzowski.

Sezony można rozgrywać także w trybie kooperacji ze znajomymi, aby uczestniczyć w rozgrywkach online 2 na 2.

Mecze towarzyskie online

W tym trybie rozgrywki Gracze mogą zaprosić do rozgrywek online innych użytkowników, aby sprawdzić, kto z nich uzbiera najwięcej punktów po określonej liczbie meczów i zdobędzie trofeum.

Piłka nożna kobiet

W grze FIFA 23 debiutuje kobieca piłka klubowa, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą mogli poprowadzić jeden z najlepszych kobiecych zespołów świata - FIFA 23: Tryby gry - FIFA 23 - poradnik do gry

W grze FIFA 23 debiutuje kobieca piłka klubowa, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą mogli poprowadzić jeden z najlepszych kobiecych zespołów świata. Warto tutaj zaznaczyć, że przy odwzorowywaniu tego trybu rozgrywki EA Sports wykorzystało technologię HyperMotion 2, dzięki czemu rozgrywki są naprawdę realistyczne.

FIFA World Cup 2022

W FIFA 23 możecie wziąć udział w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich, czyli w Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane w Katarze. Tryb ten nie będzie dostępny od samego początku, ale zostanie dodany do FIFA 23 po premierze bez żadnych dodatkowych kosztów.

FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023

Poza Mistrzostwami Świata w piłce nożnej mężczyzn Gracze mogą wziąć udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej kobiet na boiskach Australii i Nowej Zelandii. Tryb Women's World Cup również zostanie dodany do FIFA 23 za darmo po premierze gry.