Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Nagrody za Division Rivals (Division Rivals Rewards) - kiedy można odebrać? FIFA 23 poradnik, porady

W FUT 23 Gracze mogą otrzymywać nagrody za uczestnictwo w wielu trybach rozgrywek, a tym samym wzmacniać swój skład. Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli odebrać nagrody za Division Rivals.

Ostatnia aktualizacja: 12 października 2022

Z tej strony poradnika do trybu FUT 23 w grze FIFA 23 dowiecie się, kiedy można odebrać nagrody za Division Rivals.

Division Rivals to jeden z trybów rozgrywek online W FIFA 23 Ultimate Team. Każdy, kto wygrał co najmniej 3 mecze w poprzedzającym tygodniu, zostanie nagrodzony odpowiednimi nagrodami: paczkami, monetami, punktami Mistrzostw FUT (FUT Champions Points).

Gdy wygracie odpowiednią ilość meczów, przechodzicie do wyższej dywizji, co przekłada się na jakość i liczbę zdobywanych nagród. Nagrody za Division Rivals w FIFA 23 można odebrać w każdy czwartek o godzinie 9 czasu polskiego (GMT +2).

Odbierając nagrody za Division Rivals w FUT 23 możecie wybrać jedną z trzech opcji - FIFA 23: Nagrody za Division Rivals (Division Rivals Rewards) - kiedy można odebrać? - FIFA 23 - poradnik do gry

Odbierając nagrody za Division Rivals w FUT 23 możecie wybrać jedną z trzech opcji:

  1. Wymienne paczki: jeśli zdecydujecie się na tę opcję, otrzymacie nieco mniej paczek, ale zdobytych piłkarzy i karty jednorazowe będziecie mogli wystawić na rynku transferowym.
  2. Niewymienne paczki: wybierając tę opcję, dostaniecie więcej paczek, ale wszyscy piłkarze i karty jednorazowe będą niewymienne.
  3. Niewymienne paczki i monety: na tę opcję warto się zdecydować w momencie, gdy potrzebujecie monet na kupno konkretnego zawodnika.