Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Podatek na rynku transferowym - jak obliczyć? FIFA 23 poradnik, porady

Rynek transferowy FUT to miejsce, do którego na pewno często będziecie zaglądać w trakcie sezonu FUT 23. Na rynku transferowym można dużo zarobić, ale także stracić, jeśli nie znacie podstaw handlu. Sprawdźcie, czym jest podatek od sprzedaży kart i jak go obliczyć.

Ostatnia aktualizacja: 10 października 2022

Z tej strony poradnika do FUT 23 w grze FIFA 23 dowiecie się, jak obliczyć podatek na rynku transferowym FUT, który jest naliczany do każdej transakcji sprzedaży.

Na rynku FUT 23 obowiązuje podatek naliczany od każdej sprzedanej karty. Z każdej zakończonej transakcji na rynku transferowym Gracze otrzymują 95% kwoty, a 5% zostaje przeznaczone podatek. Z tego względu każda transakcja musi być dokładnie przemyślana i przekalkulowana.

Przykładowo, kupiliśmy specjalną kartę Gerarda Moreno RTTK za 28 000 monet - FIFA 23: Podatek na rynku transferowym - jak obliczyć? - FIFA 23 - poradnik do gry

Przykładowo, kupiliśmy specjalną kartę Gerarda Moreno RTTK za 28 000 monet. Żeby zarobić, chociaż niewiele na tej transakcji, musielibyśmy sprzedać tę kartę, za co około 30 000 monet. Oczywiście jest bardzo prawdopodobne, że ta karta będzie kosztować znacznie więcej - jeśli Villarreal dobrze poradzi sobie w Lidze Konferencji Europy, to karta Gerarda Moreno RTTK otrzyma aż dwa wzmocnienia.