Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Nagrody lojalnościowe - jakie można otrzymać? FIFA 23 poradnik, porady

Jeśli posiadacie jedną z wcześniejszych wersji gier FIFA i chcecie zamówić FIFA 23, możecie skorzystać z nagrody lojalnościowej. Sprawdźcie, jak to zrobić i co możecie zyskać.

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2022

Z tej strony poradnika dowiecie się, jakie nagrody lojalnościowe przewidziano w FIFA 23 i jak z nich skorzystać.

FIFA 23 będzie miała oficjalną premierę 30 września 2022 roku. Gra będzie dostępna na wszystkie platformy jak PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Stadia, a także na Nintendo Switch (tylko wersja Legacy).

Wszyscy posiadacze niektórych z wcześniejszych edycji gry FIFA, w zależności od platformy, będą mogli skorzystać z bonusu lojalnościowego w następujący sposób:

  1. PlayStation, Xbox, Origin, aplikacja EA: jeśli posiadacie jedną wcześniejszych edycji gry, jak FIFA 20, FIFA 21 lub FIFA 22, możecie otrzymać 10% zniżki na zakup gry FIFA 23 w przedsprzedaży, jeśli zamówicie ją przez baner w grze.
  2. Steam: jeśli macie grę FIFA 22, również będziecie mogli skorzystać z 10% zniżki na zakup gry FIFA 23, jeśli zamówicie ją przez baner w grze.
  3. Nintendo Switch: posiadacze gry FIFA 21 lub FIFA 22 będą mogli kupić edycję Legacy gry FIFA 23 z aż 50% rabatem przez baner w grze. Obowiązują jednak pewne ograniczenia, które możecie sprawdzić na oficjalnej stronie EA.