Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FIFA 23: Zgranie (Chemistry) - czym jest, jak działa, jak zwiększyć FIFA 23 poradnik, porady

W trakcie tworzenia wymarzonego zespołu w trybie FUT 23 musicie zwracać uwagę na wiele czynników, jak np. atrybuty zawodników, ale równie ważne jest zgranie (Chemistry). Sprawdźcie, czym jest zgranie w FIFA 23, a także jak je zwiększyć.

Ostatnia aktualizacja: 12 października 2022

Z tej strony poradnika do gry FIFA 23 dowiecie się, czym jest zgranie (Chemistry), od czego zależy i jak zwiększyć współczynnik zgrania w zespole FIFA 23 Ultimate Team.

Czym jest zgranie?

W FIFA 23 przemodelowano współczynnik zgrania zespołu, dzięki czemu będziecie mogli stworzyć jeszcze lepsze drużyny w trybie FUT 23 - FIFA 23: Zgranie (Chemistry) - czym jest, jak działa, jak zwiększyć - FIFA 23 - poradnik do gry

W FIFA 23 przemodelowano współczynnik zgrania zespołu, dzięki czemu będziecie mogli stworzyć jeszcze lepsze drużyny w trybie FUT 23. Zgranie odgrywa kluczową rolę w kontekście możliwości i osiągów Waszych piłkarzy - określa, jak dobrze poradzą sobie w trakcie meczu.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie