Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Wychłodzenie organizmu - jak zwalczać? Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ghost of Tsushima znajdziesz odpowiedź na pytanie jak radzić sobie z wychłodzeniem organizmu, które może docelowo przyczynić się do śmierci głównego bohatera. Problem ten nie ma skomplikowanego rozwiązana, ale sama mechanika niebezpiecznych niskich temperatur może przeszkadzać w rozgrywce.

Wychłodzenie organizmu to problem, z którymi możesz spotkać się wyłącznie w ostatnim trzecim regionie Cuszimy - Kamiagata - Ghost of Tsushima: Wychłodzenie organizmu - jak zwalczać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Wychłodzenie organizmu to problem, z którymi możesz spotkać się wyłącznie w ostatnim trzecim regionie Cuszimy - Kamiagata. W północnej części wyspy panują niskie temperatury i duża część tego regionu ma zimowy wystrój.

Problem radzenia sobie z chłodem nie dotyczy na szczęście całego regionu Kamiagata, a jedynie wyżej położonych partii górskich. Daje on o sobie znać przede wszystkim podczas zaliczania mitycznego questu Niegasnący płomień, w ramach którego trzeba zaliczyć wspinaczkę na szczyt góry Jogaku. Możesz go też jednak doświadczyć jeśli we własnym zakresie dotrzesz do wyższych partii gór np. w trakcie poszukiwania znajdziek czy odkrywania pytajników.

O tym, że znalazłeś się w miejscu, w którym jest naprawdę zimno, będziesz informowany na dwa sposoby - komentarzem ze strony Jina oraz szronem pojawiającym się na ekranie - Ghost of Tsushima: Wychłodzenie organizmu - jak zwalczać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

O tym, że znalazłeś się w miejscu, w którym jest naprawdę zimno, będziesz informowany na dwa sposoby - komentarzem ze strony Jina oraz szronem pojawiającym się na ekranie. Poważne wychłodzenie organizmu dodatkowo sygnalizowane jest nasilającym się rozmyciem ekranu.

Po tym jak sytuacja osiągnie krytyczny poziom Jin zacznie tracić punkty zdrowia aż ostatecznie umrze z wychłodzenia - Ghost of Tsushima: Wychłodzenie organizmu - jak zwalczać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Po tym jak sytuacja osiągnie krytyczny poziom Jin zacznie tracić punkty zdrowia aż ostatecznie umrze z wychłodzenia.

1 - Ghost of Tsushima: Wychłodzenie organizmu - jak zwalczać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry
Zmiana stroju na zimowy nie uchroni cię niestety przed niskimi temperaturami - Ghost of Tsushima: Wychłodzenie organizmu - jak zwalczać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Zmiana stroju na "zimowy" nie uchroni cię niestety przed niskimi temperaturami. Są 3 główne sposoby uniknięcia śmierci w wyniku zbytniego wychłodzenia organizmu:

  1. Szybkie zejście do niższych partii gór. Po tym jak powrócisz do obszarów z nieco wyższą temperaturą problem całkowicie zniknie. Nie jest to niestety możliwe jeśli dotarłeś do wysoko położonych lokacji po dłuższej wspinaczce.
  2. Docieranie do rozpalonych ognisk.
  3. Docieranie do ognisk nadających się do rozpalenia - trzeba wcisnąć R2.

W przypadku wariantów 2 i 3 zatrzymaj się na krótką chwilę przy palącym się ognisku po to żeby bohater mógł się ogrzać i kontynuować podróżowanie po chłodnych terenach.