Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Petra - romans Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje na temat romansu z Petrą. Dowiecie się kim jest kobieta, gdzie można ją spotkać, jak rozpocząć romans i co sprawi, że będziecie mogli się z nią przespać.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak nawiązać romans z Petrą. Informujemy o tym kim jest Petra, gdzie można ją spotkać, jakie kroki wykonuje się przed rozpoczęciem romansu i czy można przespać się z Petrą.

Romans z Petrą jest dostępny dla obu płci. Możesz grać postacią mężczyzny lub kobiety i nie zablokuje to żadnej opcji romansowej.

1 - Assassins Creed Valhalla: Petra - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Petra to łowczyni - Assassins Creed Valhalla: Petra - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Petra to łowczyni. Po raz pierwszy możesz ją spotkać stawiając w osadzie chatkę myśliwych - jest ona dostępna po awansowaniu osady na drugi poziom. W celu postawienia osady musisz wydać 600 materiałów budowlanych i 45 surowców.

W trakcie pierwszej rozmowy z Petrą dowiesz się o jej profesji, a także o tym, że "biznes łowiecki" prowadzi wspólnie z bratem Wallacem, który jest garbarzem. Wallace'owi można dostarczać trofea zwykłych i legendarnych zwierząt, przy czym nie jest to w ogóle związane z opcją nawiązania z Petrą romansu.

W trakcie jednej z kolejnych wizyt w osadzie Petra może zaczepić Eivora i poprosić o pomoc - Assassins Creed Valhalla: Petra - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie jednej z kolejnych wizyt w osadzie Petra może zaczepić Eivora i poprosić o pomoc. Z rozmowy dowiesz się o zaginięciu jej brata i możesz wyruszyć na wspólne jego poszukiwania w ramach pobocznego zadania Have You Seen This Man?.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie