Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla: Jak zmienić wygląd wyposażenia? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Z tej strony poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się, jak zmienić wygląd przedmiotów (Change Appearance), które ma na swoim wyposażeniu Eivor.

Każdy element wyposażenia (broń, pancerz), który można zdobyć w grze Assassin's Creed Valhalla poza podstawowymi statystykami i dodatkowymi cechami posiada unikatowy wygląd. Na szczęście nie trzeba rezygnować z ulubionej broni czy zestawu zbroi tylko dlatego, że ich stylistyka nie pasuje do stworzonej przez Ciebie postaci - można skorzystać z opcji zmiany wyglądu wyposażenia.

W tym celu należy udać się do kowala Gunnara, którego znajdziesz w Kruczej Przystani - AC Valhalla: Jak zmienić wygląd wyposażenia? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W tym celu należy udać się do kowala Gunnara, którego znajdziesz w Kruczej Przystani. Z dostępnych zakładek wybierz Zmień wygląd (Change Appearance) i znajdź na liście przedmiot, który chcesz dostosować.

Po wybraniu przedmiotu na ekranie wyświetli się lista elementów wyposażenia tego samego typu, gdzie będzie można sprawdzić, jak dany przedmiot będzie prezentował się po zmianie jego wyglądu - AC Valhalla: Jak zmienić wygląd wyposażenia? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po wybraniu przedmiotu na ekranie wyświetli się lista elementów wyposażenia tego samego typu, gdzie będzie można sprawdzić, jak dany przedmiot będzie prezentował się po zmianie jego wyglądu. Za możliwość zmiany wyglądu wyposażenia trzeba każdorazowo zapłacić 50 sztuk srebra.