Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Sierp ceremonialny - gdzie znaleźć? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Dzięki tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów bez problemu dotrzecie do Sierpa ceremonialnego (Ceremonial Sickle). Jest on Wam potrzebny do zdobycia osiągnięcia Podwójne kłopoty (Double Trouble).

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

W Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidiów możecie zdobywać elementy wyposażenie (gear) nie tylko z misji, ale również ze specjalnych skrzyń, które zawierają ciekawe przedmioty. Wraz z DLC pojawiły się nowe bronie, na tej stronie opisaliśmy lokalizację Sierpa ceremonialnego (Ceremonial Sickle).

Sierp

1 - AC Valhalla Gniew Druidów: Sierp ceremonialny - gdzie znaleźć? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryRegion: Connacht - AC Valhalla Gniew Druidów: Sierp ceremonialny - gdzie znaleźć? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Region: Connacht

Lokalizacja: Sierp ceremionialny znajdziecie na południe od jeziora Rea.

Aby dostać się do skrzyni musicie po prostu wejść do obozu wroga - AC Valhalla Gniew Druidów: Sierp ceremonialny - gdzie znaleźć? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Aby dostać się do skrzyni musicie po prostu wejść do obozu wroga. Pomiędzy skałami schowana jest skrzynia z nową bronią.

Unikalną cechą tej broni jest to, że jej prędkość zwiększa się, gdy traficie przeciwników. To wzmocnienie może się zwiększyć nawet 10 razy.