Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Zjednywanie królów/Courting the Kings - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów zawiera opis przejścia głównego zadania fabularnego Zjednywanie królów (Courting the Kings). W tej misji udacie się do króla i przejmiecie kontrolę na Aileach.

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Zjednywanie królów (Courting the Kings).

Aby Flann mógł spokojnie zasiadać na arcykrólewskim tronie, musi zjednać sobie Aileach, ośrodek władzy nad Północą.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Wróć do Flanna (Report to Flann)

Udajcie się do Clogher i porozmawiajcie z Flannem - AC Valhalla Gniew Druidów: Zjednywanie królów/Courting the Kings - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udajcie się do Clogher i porozmawiajcie z Flannem. Dowiecie się, że Barid nie wrócił z misji dyplomatycznej - musicie go odnaleźć, jednak najpierw trzeba będzie wybrać się do Donegal i zdobyć królewską przepustkę.

Znajdź królewską przepustkę (Find a King's Pass)

Popłyńcie do Donegal i wykonajcie najazd lub poszukajcie przepustki na własną rękę - AC Valhalla Gniew Druidów: Zjednywanie królów/Courting the Kings - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Popłyńcie do Donegal i wykonajcie najazd lub poszukajcie przepustki na własną rękę. Przedmiot jest w posiadaniu elitarnej jednostki oznaczonej zieloną ikoną zadania - wyeliminujcie cel i zabierzcie przepustkę.

Spotkaj się z królami (Meet the kings)

Pojedźcie do Aileach na spotkanie z tamtejszymi królami - AC Valhalla Gniew Druidów: Zjednywanie królów/Courting the Kings - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pojedźcie do Aileach na spotkanie z tamtejszymi królami. Gdy wejdziecie do Sali audiencyjnej, zauważycie, że Barid jest cały i zdrowy, jednak zachowanie władców będzie co najmniej podejrzane.

Znajdź i uwolnij więźniów (Find and free the prisoners)

Barid udając całkowicie pijanego nakierowuje Eivor na więzienie w Aileach, gdzie przetrzymywani są Irlandzcy wojownicy. Uwolnienie ich będzie niezbędne do odbicia miasta z rąk aktualnych władców.

Przekradnijcie się na obszar okrągłej fortecy, zejdźcie na najniższy poziom i uwolnijcie przetrzymywanych tam wojowników - AC Valhalla Gniew Druidów: Zjednywanie królów/Courting the Kings - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przekradnijcie się na obszar okrągłej fortecy, zejdźcie na najniższy poziom i uwolnijcie przetrzymywanych tam wojowników.

Przejmij kontrolę nad Aileach (Take control of Aileach)

Po uwolnieniu więźniów wyprowadźcie ich na ulice miasta i wyeliminujcie wszystkich wrogich strażników, a przejmiecie kontrolę nad Aileach - AC Valhalla Gniew Druidów: Zjednywanie królów/Courting the Kings - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po uwolnieniu więźniów wyprowadźcie ich na ulice miasta i wyeliminujcie wszystkich wrogich strażników, a przejmiecie kontrolę nad Aileach.

Pojmani królowie wyjawią Wam, że to opat zamienił Aileach w więzienie i wyruszył ze swoją armią na króla Flanna - AC Valhalla Gniew Druidów: Zjednywanie królów/Courting the Kings - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pojmani królowie wyjawią Wam, że to opat zamienił Aileach w więzienie i wyruszył ze swoją armią na króla Flanna. Po rozmowie zadanie Zjednywanie Królów dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymacie 1 700 XP.