Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Jak odblokować Irlandię? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Dzięki tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów znajdziecie informacje o odblokowaniu Irlandii. Aby się do niej dostać musicie wybudować Placówkę Irlandzką (Irish Outpost) w Kruczej Przystani.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Z tej strony poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów dowiecie się, jak odblokować nowy region - Irlandię.

Zanim będziecie mogli wypłynąć w podróż do Irlandii, będziecie musieli wybudować w osadzie Krucza Przystań nowy budynek, Placówkę Irlandzką (Irish Outpost), co wiąże się z wykonaniem głównego zadania fabularnego Handel z Irlandią (Irish Trade).

Pierwsza podróż do Irlandii

Jeśli jesteście gotowi podjąć nowe wyzwanie, w trakcie rozmowy z Azar wyraźcie swoją gotowość do wyruszenia do Irlandii - AC Valhalla Gniew Druidów: Jak odblokować Irlandię? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli jesteście gotowi podjąć nowe wyzwanie, w trakcie rozmowy z Azar wyraźcie swoją gotowość do wyruszenia do Irlandii. W dowolnym momencie będziecie mogli oczywiście wrócić do osady Krucza Przystań.

Szybka podróż do Irlandii

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że po pierwszej wyprawie do Irlandii odblokujecie opcję szybkiej podróży do nowego regionu gry Assassins Creed Valhalla - AC Valhalla Gniew Druidów: Jak odblokować Irlandię? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że po pierwszej wyprawie do Irlandii odblokujecie opcję szybkiej podróży do nowego regionu gry Assassin's Creed Valhalla. Wystarczy włączyć menu gry, przejść do Atlasu świata i wybrać region Irlandii.