Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Czy romans z Ciarą jest możliwy? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów zawiera informacje na temat romansu z ciarą. Dowiecie się kim jest kobieta, gdzie można ją spotkać, jak rozpocząć romans i co sprawi, że będziecie mogli się z nią przespać.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Z tej strony poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów dowiecie się, kim jest Ciara i czy można nawiązać z nią romans.

Gniew Druidów (Wrath of the Druids) to pierwszy duży dodatek do gry Assassin's Creed Valhalla, który wprowadza do tej produkcji wiele dodatkowej zawartości. Poza przejściem dodatkowej linii fabularnej będziecie mogli zdobyć nowe umiejętności i zdolności, przedmioty, a także poznać nowe postacie niezależne (NPC), a Ciara jest jedną z nich.

Kim jest Ciara?

Ciara to rudowłosa poetka arcykróla Irlandii Flanna, którą po raz pierwszy spotkacie w trakcie wykonywania głównego zadania fabularnego Flann, władca całej Irlandii (Flann over Ireland) - AC Valhalla Gniew Druidów: Czy romans z Ciarą jest możliwy? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Ciara to rudowłosa poetka arcykróla Irlandii Flanna, którą po raz pierwszy spotkacie w trakcie wykonywania głównego zadania fabularnego Flann, władca całej Irlandii (Flann over Ireland). Polegając wyłącznie na słuchu, można wtedy powątpiewać, czy Ciara jest rzeczywiście utalentowaną poetką, ponieważ swoim pijackim fałszywym śpiewem drażni wojowników przebywających na rynku Dublina.

Nieco później, w trakcie ceremonii koronacji Flanna, Ciara daje jednak prawdziwy popis swoich umiejętności wokalnych i nie ulega wątpliwości, że uroda nie jest jej jedyną zaletą - AC Valhalla Gniew Druidów: Czy romans z Ciarą jest możliwy? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Nieco później, w trakcie ceremonii koronacji Flanna, Ciara daje jednak prawdziwy popis swoich umiejętności wokalnych i nie ulega wątpliwości, że uroda nie jest jej jedyną zaletą. W trakcie wielu spotkań z Ciarą można odnieść wrażenie, że rudowłosa poetka ewidentnie flirtuje z Eivor.

Jak nawiązać romans z Ciarą?

W miarę rozwoju historii przedstawionej w dodatku Gniew Druidów będziecie mogli podjąć dwa kluczowe wybory dialogowe (oznaczone sercem), które mogą doprowadzić do nawiązania romansu pomiędzy Eivor i Ciarą - AC Valhalla Gniew Druidów: Czy romans z Ciarą jest możliwy? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miarę rozwoju historii przedstawionej w dodatku Gniew Druidów będziecie mogli podjąć dwa kluczowe wybory dialogowe (oznaczone sercem), które mogą doprowadzić do nawiązania romansu pomiędzy Eivor i Ciarą.

  1. Rozmowa w wieży w Connacht: Chętnie poznam Cię lepiej (I'd like to get to know you better);
  2. Rozmowa przy wodospadzie w Lough Glendallon: Chcę się do Ciebie zbliżyć (I would like to be close to you).