Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Złotousty zdrajca - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

The Silver-Tongued Traitor – solucja, opis przejścia

Ostatnia aktualizacja: 9 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Złotousty zdrajca (The Silver-Tongued Traitor).

Nagrody za ukończenie misji:

  1. 1 200 XP;
  2. 30 sztuk Srebrna;
  3. Piłka z włóczki (Ball of Yarn).
W miejscu zaznaczonym na powyższym screenie spotkasz Sulke - Assassins Creed Valhalla: Złotousty zdrajca - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym screenie spotkasz Sulke. Jak się okaże, ten podstępny handlarz chciał się dorobić sprzedając rzeczy należące do rodziny Eivora.

Gdy tylko zdemaskujesz jego szemrany interes, Sulke rzuci się do ucieczki - Assassins Creed Valhalla: Złotousty zdrajca - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy tylko zdemaskujesz jego szemrany interes, Sulke rzuci się do ucieczki. Twoim zadaniem jest dogonić uciekiniera i go zabić. W ciele pokonanego przeciwnika znajdziesz klucz do skrzyni i nieco Srebra.

Jeśli będziesz przygotowany na to, że Sulke zacznie uciekać możesz zaatakować go lekkim atakiem ZANIM w ogóle zacznie biec. Przeciwnik zostanie wyeliminowany na miejscu i zaoszczędzisz nieco czasu.

Znaleziony w ciele Sulego klucz wykorzystaj, by otworzyć skrzynie pod wiatą - Assassins Creed Valhalla: Złotousty zdrajca - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Znaleziony w ciele Sulego klucz wykorzystaj, by otworzyć skrzynie pod wiatą. W środku znajdziesz 20 sztuk Srebra i Piłkę z włóczki (Ball of Yarn).