Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Rzeczny alert - jak działa? Rzeczne Najazdy Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021

Na tej stronie naszego poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Rzeczne Najazdy (River Raids) dowiesz się czym jest rzeczny alert i jak wpływa na najazdy.

Wskaźnik rzecznego alertu

Rzeczny alert to wskaźnik informujący jak bardzo rozwścieczyłeś mieszkańców okolicznych osad - Assassins Creed Valhalla: Rzeczny alert - jak działa? Rzeczne Najazdy - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Rzeczny alert to wskaźnik informujący jak bardzo rozwścieczyłeś mieszkańców okolicznych osad. Im więcej ich zaatakowałeś tym więcej osad poinformuje okolicę o twoim działaniu. Każda zaatakowana osada może zwiększa szanse na zaalarmowanie głównych siedzib, które posiadają najciekawsze łupy.

Rzeczy alert a poziom trudności

Jeśli wskaźnik rzecznego alertu będzie na najwyższym poziomie możesz spotkać wiele pułapek oraz niebezpieczeństw - Assassins Creed Valhalla: Rzeczny alert - jak działa? Rzeczne Najazdy - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli wskaźnik rzecznego alertu będzie na najwyższym poziomie możesz spotkać wiele pułapek oraz niebezpieczeństw. Przeciwnicy nie tylko będą w większych grupach, mogą również:

  1. Tworzyć barykady na rzekach;
  2. Tworzyć zasadzki;
  3. Atakować cię z zaskoczenia;
  4. Atakować cię z brzegu, nim jeszcze zbliżysz się do osady.