Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla Rzeczne Najazdy: Po co zbierać tropy map rzecznych? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie naszego poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Rzeczne Najazdy (River Raids) dowiesz się czym są tropy map rzecznych (wskazówki Świętego Jerzego) / River map clues (Saint George's Clues) oraz do czego służą w grze.

Wskazówki Świętego Jerzego - gdzie znaleźć?

Podczas najazdów na okoliczne osady możesz znaleźć dwie wskazówki Świętego Jerzego - Assassins Creed Valhalla Rzeczne Najazdy: Po co zbierać tropy map rzecznych? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Podczas najazdów na okoliczne osady możesz znaleźć dwie wskazówki Świętego Jerzego. Schowane są one w klasztorach - jedna w okolicach rzeki Exe, druga w okolicy rzeki Severn.

Aby się do nich dostać musisz po prostu dobrze eksplorować teren. Dobrym sposobem będzie używanie wzroku Odyna, aby łatwiej było odnaleźć się w otoczeniu.

Na terenach najazdów nie możesz przywołać kruka. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę - Kruk - dlaczego nie mogę użyć?

Odblokowanie trzeciej mapy

Po zdobyciu obu wskazówek Świętego Jerzego musisz wrócić do Vagna - Assassins Creed Valhalla Rzeczne Najazdy: Po co zbierać tropy map rzecznych? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po zdobyciu obu wskazówek Świętego Jerzego musisz wrócić do Vagna. Da ci on wtedy dostęp do kolejnej mapy z najazdami. Na niej zdobędziesz kolejne surowce, sekrety oraz skarby.

W naszym poradniku znajdziesz strony opisujące wszystkie sekrety dodane w tej aktualizacji:

  1. Uczone księgi
  2. Zestaw Świętego Jerzego
  3. Tropy map rzecznych