Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Kłopoty piekarza/The Baker's Plaint - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Kłopoty piekarza (The Baker's Plaint). Dostęp do tego zadania otrzymacie dopiero po wybudowaniu w osadzie Piekarni.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Kłopoty piekarza (The Baker's Plaint).

Nagroda za ukończenie misji: 3 400 XP.

Tarben, piekarz z Kruczej Przystani, prosi o pomoc w kilku prostych sprawach - Assassins Creed Valhalla: Kłopoty piekarza/The Bakers Plaint - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Tarben, piekarz z Kruczej Przystani, prosi o pomoc w kilku prostych sprawach. Dostęp do tego zadania otrzymasz dopiero po wybudowaniu w osadzie Piekarni.

Idź za mężczyzną do portu i popłyń łodzią w dół rzeki na spotkanie z handlarzem zbożem - Assassins Creed Valhalla: Kłopoty piekarza/The Bakers Plaint - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Idź za mężczyzną do portu i popłyń łodzią w dół rzeki na spotkanie z handlarzem zbożem. Po drodze możesz wysłuchać rozmowy Tarbena z Eivorem.

Gdy Tarben dobije targu, wróć na łódź i popłyń do osady Krucza Przystań - Assassins Creed Valhalla: Kłopoty piekarza/The Bakers Plaint - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy Tarben dobije targu, wróć na łódź i popłyń do osady Krucza Przystań. Po wyjściu na brzeg i krótkiej rozmowie z piekarzem misja dobiegnie końca.