Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - zakończenie Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2021

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis zakończenia wątku fabularnego Zakonu Starożytnych.

Po zgładzeniu wszystkich zelotów (najemników), magistrów i zwykłych członków Zakonu Starożytnych oraz zakończeniu wątku fabularnego w Anglii, Hytham otrzymuje osobliwą wiadomość adresowaną do Eivora. Jarl Klanu Kruka dostaje zaproszenie do osady Athelnay, a nadawcą listu jest Ubogi Towarzysz Broni w Chrystusie (The Poor Fellow Soldier of Christ).

Gdy Eivor udaje się we wskazane miejsce, spotka Alefreda, który przyzna się do wszystkich działań, które wykonał pod pseudonimem Ubogi Towarzysz Broni w Chrystusie - Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - zakończenie - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy Eivor udaje się we wskazane miejsce, spotka Alefreda, który przyzna się do wszystkich działań, które wykonał pod pseudonimem Ubogi Towarzysz Broni w Chrystusie. Musiał działać bardzo ostrożnie, ponieważ Zakon chciał jego śmierci, a teraz odnalazł krzepiący spokój, żyjąc na wygnaniu.

To właśnie Aelfred był Wielkim Magistrem Zakonu Starożytnych i wręczy Eivorowi ostatni medalion, jako dowód na to, że Anglia została oswobodzona ze szponów tej organizacji. Co więcej, Aelfred opowie także o tym, że odziedziczył tytuł Wielkiego Magistra po swoim bracie, chociaż wcale tego nie pragnął. Wraz ze swoim wiernym sługą Goodwinem opracował plan zniszczenia pogańskiej organizacji od wewnątrz, w czym pomógł mu Eivor.

Jak sam przyznaje, Eivor pomógł stworzyć podwaliny pod nowy porządek, który podtrzymywałby bardziej chrześcijańskie wartości - Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - zakończenie - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jak sam przyznaje, Eivor pomógł stworzyć podwaliny pod nowy porządek, który podtrzymywałby bardziej chrześcijańskie wartości.

Aelfred wręcza Eivorowi klucz do swojej pracowni (Aelfreds Study), gdzie bohater może zapoznać się z ciekawym dokumentem z 10 maja 804 roku - list Alkuina do Karola Wielkiego, w którym nadawca opisuje wszystkie dobyte informacje na temat Zakonu Starożytnych - Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - zakończenie - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Aelfred wręcza Eivorowi klucz do swojej pracowni (Aelfred's Study), gdzie bohater może zapoznać się z ciekawym dokumentem z 10 maja 804 roku - list Alkuina do Karola Wielkiego, w którym nadawca opisuje wszystkie dobyte informacje na temat Zakonu Starożytnych. Najważniejsze są jednak osobiste notatki Aelfreda w których opisuje Zakon, który chce stworzyć - Zakon Templariuszy (Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona).