Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Piekielnie zimna woda/Deviled Water - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Piekielnie zimna woda (Deviled Water).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz grupę mnichów, którzy nie mogą poradzić sobie z odprawieniem rytuału - Assassins Creed Valhalla: Piekielnie zimna woda/Deviled Water - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz grupę mnichów, którzy nie mogą poradzić sobie z odprawieniem rytuału. Mężczyzna na łodzi powinien się ochrzcić, ale nie chce wskoczyć do wody, bo jest ona zbyt zimna. Jeden z mnichów zasugeruje, że mężczyźnie trzeba pomóc i wepchnąć go do wody lub mocno go nastraszyć.

Wskocz na łódź i przejmij nad nią kontrolę, a Eivor wrzuci mężczyznę do wody - Assassins Creed Valhalla: Piekielnie zimna woda/Deviled Water - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wskocz na łódź i przejmij nad nią kontrolę, a Eivor wrzuci mężczyznę do wody. Jeden z mnichów będzie mógł teraz odprawić rytuał i po krótkiej chwili misja dobiegnie końca.