Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Poetka zdolna inaczej/The Gleewoman - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Poetka zdolna inaczej (The Gleewoman).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz związaną kobietę - Assassins Creed Valhalla: Poetka zdolna inaczej/The Gleewoman - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz związaną kobietę. Gdy z nią porozmawiasz, dowiesz się, że kobieta jest pieśniarką. Pomiędzy nią i okolicznymi mieszkańcami doszło do nieporozumienia, przez co została związana i zostawiona w miejscu, w którym ją znalazłeś.

Kobieta uprze się, że stałeś się jej muzą i od tego momentu będzie Ci towarzyszyć - Assassins Creed Valhalla: Poetka zdolna inaczej/The Gleewoman - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kobieta uprze się, że stałeś się jej muzą i od tego momentu będzie Ci towarzyszyć. W pewnym momencie Eivor będzie mieć dość towarzystwa Aswig - zapłać jej od razu najwyższą kwotę w srebrze, żeby kobieta w końcu dała Ci spokój, a tym samym, by ukończyć to zadanie.