Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Pijani łupieżcy/Rowdy Raiders - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Pijani łupieżcy (Rowdy Raiders). Zadanie toczy się na żałobnej uczccie, na której gości ciut poniosło. Musicie ich uspokoić i zapanować nad sytuacją.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Pijani łupieżcy (Rowdy Raiders).

Żałobna uczta wyrwała się nieco spod kontroli i Trygve prosi Eivora o zapanowanie nad sytuacją.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Pijani łupieżcy/Rowdy Raiders - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomów z Trygvem (Speak to Trygve)

Wróć do długiego domu w Henthorpe, by pomówić z Trygvem - Assassins Creed Valhalla: Pijani łupieżcy/Rowdy Raiders - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wróć do długiego domu w Henthorpe, by pomówić z Trygvem. Mężczyzna nie może poradzić sobie z tłumem, który przybył do osady i przedwcześnie zaczął świętować ku chwale zmarłego jarla.

Odnajdź i uspokój gości (Find and calm the guests)

Przybyszów, którzy hałasują i sprawiają problemy znajdziesz na całym obszarze osady Hemthorpe, niekiedy w dziwnych miejscach - Assassins Creed Valhalla: Pijani łupieżcy/Rowdy Raiders - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przybyszów, którzy hałasują i sprawiają problemy znajdziesz na całym obszarze osady Hemthorpe, niekiedy w dziwnych miejscach. Odnajdziesz ich z pomocą kruka lub przy użyciu Wzroku Odyna - zostaną podświetleni na niebiesko. Porozmawiaj z nimi i pomóż im lub sprowadź ich na dół jak w przypadku pijanych mężczyzn, których znajdziesz na dachach niektórych domów.

Gdy sytuacja w osadzie zostanie opanowana wróć do Tygve i porozmawiaj z nim - Assassins Creed Valhalla: Pijani łupieżcy/Rowdy Raiders - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy sytuacja w osadzie zostanie opanowana wróć do Tygve i porozmawiaj z nim. Misja dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymasz 1 700 XP.