Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Wojna na północy/War in the North - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Wojna na północy (War in the North). W tym zadaniu udacie się do Eurvicscire, aby spotkać się z Halfdanem.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Wojna na północy (War in the North).

Wieści o tym, czego Eivor dokonał w Jorvik doszły do uszu Halfdana, który postanowił wezwać go na rozmowy.

Nagroda za wykonanie misji: 3 400 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Wojna na północy/War in the North - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się do Wieży Anlafa (Travel to Anlaf's Lookout)

Gdy dotrzesz na miejsce zauważysz ślady bitwy - Assassins Creed Valhalla: Wojna na północy/War in the North - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy dotrzesz na miejsce zauważysz ślady bitwy. Wespnij się na wzgórze, by spotkać się z wojownikami klanu Halfdana i porozmawiaj z Faravidem. Mężczyzna powie Ci, że toczą ciężkie walki z Piktami.

Broń Faravida i jego ludzi (Defend Faravid and his men)

Po chwili ze wzgórza nadbiegną kolejni wrogo nastawieni wojownicy - Assassins Creed Valhalla: Wojna na północy/War in the North - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po chwili ze wzgórza nadbiegną kolejni wrogo nastawieni wojownicy. Stań w obronnie rannych ludzi Faravida i wyeliminuj zagrożenie. Po walce porozmawiaj z Faravidem i obejrzyj krótki przerywnik filmowy z powrotu Halfdana. Jarl szepnie Ci słówko, że chętnie porozmawia, ale nie tutaj i nie w tych okolicznościach.

Spotkaj się z Halfdanem Ragnarssonem (Meet Halfdan Ragnarsson)

Udaj się do Donecaestre na spotkanie z jarlem, znajdziesz go w głównej twierdzy - Assassins Creed Valhalla: Wojna na północy/War in the North - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się do Donecaestre na spotkanie z jarlem, znajdziesz go w głównej twierdzy. Na miejscu spotkasz również Ricsige, którego możesz pamiętać z wizyty w Jorvik. Z krótkiej rozmowy z jarlem dowiesz się, że Halfdan najwyraźniej podejrzewa o dwulicowość i zdradę jednego ze swoich ludzi, Faravida, jednak nie chce o tym rozmawiać przy świadkach.

Porozmawiaj z Halfdanem (Speak to Halfdan)

Jeśli chcesz, możesz wziąć udział w wielu aktywnościach związanych z ucztą (tańce, walka na pięści) lub od razu udać się na prywatną rozmowę z Halfdanem - Assassins Creed Valhalla: Wojna na północy/War in the North - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli chcesz, możesz wziąć udział w wielu aktywnościach związanych z ucztą (tańce, walka na pięści) lub od razu udać się na prywatną rozmowę z Halfdanem. Jarl opowie Ci o znaczeniu przyjaźni i o tym, że czasem może zepsuć się jak zgniłe mięso. Halfdan uważa, że Faravid spiskuje za jego plecami, ale niestety nie ma na to żadnych dowodów. Proponuje Eivorowi układ - gdy ten udowodni zdradę jednego z najbardziej zaufanych ludzi jarla, znajdzie w klanie Ragnarssona lojalnych sojuszników.

Po rozmowie misja dobiegnie końca, w nagrodę otrzymasz 3 400 XP.