Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Zwroty akcji (Twists and Turns). Ta misja to podsumowanie całej sagi Essexe. W niej zawrzecie sojusz z Bristanem.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Zwroty akcji (Twists and Turns).

Eivorowi udało się rozwiązać problem Birstana i Estrid. Kobieta niedługo wróci bezpiecznie do rodzinnej Francji, a Birstan otrzymał drugą szansę na ułożenie sobie życia z Alfidą. Pora zawrzeć sojusz z Birstanem.

Nagroda za wykonanie misji: 5 100 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Odszukaj Birstana i porozmawiaj z nim (Find and speak to Birstan)

Birstana znajdziesz w małym obozowisku myśliwych zaraz za murami miasta Colchester - Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Birstana znajdziesz w małym obozowisku myśliwych zaraz za murami miasta Colchester. Mężczyzna zaprosi Cię na polowanie. Idź za nim.

Zapoluj na dziki (Hunt boars)

Teraz musisz zapolować i zabić 5 dzików, by zapełnić pasek postępu misji na 100% - Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Teraz musisz zapolować i zabić 5 dzików, by zapełnić pasek postępu misji na 100%. Całe stado dzików znajdziesz blisko wody. Po polowaniu porozmawiaj z Birstanem.

Dołącz do Birstana i Alfidy (Join Birstan and Alfida)

Wróć do miasta (najlepiej będzie skorzystać z opcji szybkiej podróży) i udaj się do posiadłości ealdormana.

Na miejscu dojdzie do kłótni z udziałem Elurica - Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Na miejscu dojdzie do kłótni z udziałem Elurica. Jak się okaże, Estrid zataiła przed Birstanem, że ma dziecko, a Eluric jest jego synem. Na domiar złego, ludzie króla Aelfreda znaleźli lady Estrid i właśnie jadą jej na ratunek.

Pomów z Rollem (Speak to Rollo)

Rolla znajdziesz w obozie nad rzeką, szykuje się właśnie na wyprawę do Francji i nie zdaje sobie sprawy z nadciągającego niebezpieczeństwa - Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Rolla znajdziesz w obozie nad rzeką, szykuje się właśnie na wyprawę do Francji i nie zdaje sobie sprawy z nadciągającego niebezpieczeństwa.

Pokonaj Sasów (Defeat the Saxons)

Po chwili na miejscu zjawią się ludzie króla i dojdzie do walki - Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po chwili na miejscu zjawią się ludzie króla i dojdzie do walki. Wśród żołnierzy znajdzie się kilku elitarnych przywódców. Pokonaj wszystkich Sasów.

Gdy będzie po walce pomów z Estrid - Assassins Creed Valhalla: Zwroty akcji/Twists and Turns - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy będzie po walce pomów z Estrid. Kobieta odpłynie bezpiecznie do Francji, a misja dobiegnie końca. W nagrodę otrzymasz 5 100 XP.

Jeśli w misji Dawne rany (Old Wounds) źle wytypowałeś zdrajcę Rolla, Gerhild pojawi się w obozie wraz z żołnierzami i przytrzyma Estrid, chcąc zrobić jej krzywdę. Gdy żołnierze zaczną strzelać, jedna strzała trafi Estrid w bok. Kobieta zostanie ciężko ranna, ale przeżyje.