Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Porwana/Taken - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Porwana (Taken). W tym zadaniu musicie porwać Estrid. Waszym celem jest zabranie kobiety tak daleko, aby żołnierze przestali Was ścigać.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Porwana (Taken).

Po tym jak Eivorowi udało się namówić Rolla do pomocy można przejść do realizacji planu porwania Estrid. Do incydentu ma dojść w trakcie uroczystości z okazji Lammas.

Nagroda za wykonanie misji: 3 400 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Porwana/Taken - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Odszukaj Rolla i porozmawiaj z nim (Find and speak to Rollo)

Rolla znajdziesz w pobliżu głównego targu - Assassins Creed Valhalla: Porwana/Taken - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Rolla znajdziesz w pobliżu głównego targu. W trakcie rozmowy możesz wybrać, w jaki sposób akcja porwania zostanie przeprowadzona:

  1. Czekaj na mój sygnał (Wait for my signal): mówisz żeby Rollo był w pogotowiu i czekał na sygnał. Gdy znajdziesz się w pobliżu Estrid to będzie odpowiedni moment na atak;
  2. Spuść swoje ogary ze smyczy (Unleash your war dogs): Eivor mówi Rollo żeby kazał swoim ludziom plądrować miasto i siać trwogę. Niech zachowują się jak barbarzyńcy za których są uważani.

Nie ma większej różnicy pomiędzy tymi dwoma opcjami, a przebieg fabuły będzie dokładnie taki sam. Jeśli każesz Rollo czekać, będziesz mógł spróbować wyeliminować kilku strażników po cichu.

Porwij Estrid (Kidnap Estrid)

Bez względu na który scenariusz ataku się zdecydowałeś musisz podejść do Estrid - Assassins Creed Valhalla: Porwana/Taken - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Bez względu na który scenariusz ataku się zdecydowałeś musisz podejść do Estrid. Po drodze napotkasz kilku strażników i elitarnych przywódców, którzy będą starali się chronić kobietę więc musisz ich wyeliminować.

Gdy plac będzie już czysty zwiąż Estrid, zarzuć ją na plecy i udaj się w kierunku punktu docelowego - Assassins Creed Valhalla: Porwana/Taken - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy plac będzie już czysty zwiąż Estrid, zarzuć ją na plecy i udaj się w kierunku punktu docelowego. Po drodze będą atakować Cię kolejni żołnierze, ale nie musisz z nimi walczyć, jeśli nie chcesz.

Gdy wyjdziesz za mury miasta najlepiej wezwać konia i zawieźć Estrid jak najdalej, by żołnierze przestali was ścigać - Assassins Creed Valhalla: Porwana/Taken - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy wyjdziesz za mury miasta najlepiej wezwać konia i zawieźć Estrid jak najdalej, by żołnierze przestali was ścigać. Kobieta przestanie odgrywać swoją rolę i będziesz mógł ją postawić na ziemi, a następnie rozwiązać i zawieźć do portu. Po krótkim przerywniku filmowym misja dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymasz 3 400 XP.