Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Czy w grze wątki nadprzyrodzone? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiecie się czy w grze występują wątki nadprzyrodzone. Opisane zostały mityczne krainy, przeklęte symbole i legendarne zwierzęta.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Choć Assassin's Creed Valhalla raczej nie kojarzy się z wątkami nadprzyrodzonymi czy fantasy, w grze pojawia się sporo takich elementów. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, na jakie wątki nadprzyrodzone trafisz podczas zabawy.

Większość elementów nadprzyrodzonych jest związanych z Valką - wyrocznią, którą spotkasz już na początku rozgrywki w Assassins Creed Valhalla - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze wątki nadprzyrodzone? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Większość elementów nadprzyrodzonych jest związanych z Valką - wyrocznią, którą spotkasz już na początku rozgrywki w Assassin's Creed Valhalla. To właśnie wtedy ujrzysz pierwsze wizje Eivora, a w nich np. mityczne stworzenia. Dzięki Valce możesz się również dostać do Asgardu - krainy opisanej w nordyckiej mitologii, będącej siedzibą bogów i rajem wikingów. Trzeba dodać, że jest to całkowicie nowa linia fabularna, a w samym Asgardzie możesz spędzić nawet kilka godzin. Sposób dostania się do tej krainy opisaliśmy na osobnej stronie poradnika: Asgard - jak się tam dostać?

Wątki nadprzyrodzona spotkasz nawet podczas zwykłej eksploracji świata - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze wątki nadprzyrodzone? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wątki nadprzyrodzona spotkasz nawet podczas zwykłej eksploracji świata. Mapa gry zapełniona jest przeklętymi symbolami, czyli miejscami zniewolonymi przez złe moce. Będąc w okolicy natychmiast dowiesz się, że lokacja jest przeklęta - usłyszysz niepokojące dźwięki, a ekran zacznie się ściemniać. Przeklęte symbole są jednymi z sekretów w Assassin's Creed Valhalla - lokalizacje wszystkich z nich znajdziesz na stronie Lista sekretów.

Warto wspomnieć też o legendarnych zwierzętach różniących się od zwykłych zwierząt spotykanych podczas eksploracji - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze wątki nadprzyrodzone? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Warto wspomnieć też o legendarnych zwierzętach różniących się od zwykłych zwierząt spotykanych podczas eksploracji. Legendarne zwierzęta są często nienaturalnie duże i zmutowane. Są też swego rodzaju bossami - walka z nimi jest trudniejsza od potyczek z standardowymi wrogami. Miejsca występowania legendarnych zwierząt możesz szybko sprawdzić w mapach zawartych w poradniku.