Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Czy można uniknąć śmierci sojuszników w epilogu? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje o śmierci bohaterów z epilogu. Dowiecie się czy można ich uratować i czy istnieje alternatywny typ historii, w którym nie muszą umrzeć.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla odpowiadamy na pytanie czy można uniknąć śmierci ważnych sojuszników w epilogu kampanii. Może to być podyktowane chęcią ukończenia gry bez żadnych zgonów wśród zaprzyjaźnionych NPC-ów.

Na stronie znajdują się bardzo duże spojlery na temat wydarzeń z finału / epilogu w regionie Hamtunscire. Polecamy lekturę tylko jeśli rozegrałeś już tę sagę i szukasz informacji na temat możliwości ewentualnego zaliczenia jej w alternatywny sposób, bez zgonów wśród znajomych Eivora.

Linia fabularna, o której mowa, dotyczy regionu Hamtunscire i jego saga odblokowywana jest po ukończeniu finałowych wydarzeń Sigurda i Eivora w Hordafylke - Assassins Creed Valhalla: Czy można uniknąć śmierci sojuszników w epilogu? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Linia fabularna, o której mowa, dotyczy regionu Hamtunscire i jego saga odblokowywana jest po ukończeniu finałowych wydarzeń Sigurda i Eivora w Hordafylke. W ramach rozgrywania głównego questu Holy Day dochodzi do wielkiej bitwy, w której po stronie Eivora stają wszyscy sojusznicy zrekrutowani w ramach wcześniejszych serii questów w Anglii.

1 - Assassins Creed Valhalla: Czy można uniknąć śmierci sojuszników w epilogu? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Niestety śmierć trzech sojuszników Eivora jest ściśle zaplanowana i nie można jej w żaden sposób uniknąć nawet jeśli zdołasz perfekcyjnie rozegrać wszystkie poprzednie walki i dotrzeć jak najszybciej do miejsc, w których walczą zagrożeni towarzysze - Assassins Creed Valhalla: Czy można uniknąć śmierci sojuszników w epilogu? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Niestety śmierć trzech sojuszników Eivora jest ściśle zaplanowana i nie można jej w żaden sposób uniknąć nawet jeśli zdołasz perfekcyjnie rozegrać wszystkie poprzednie walki i dotrzeć jak najszybciej do miejsc, w których walczą zagrożeni towarzysze. Musisz spodziewać się tego, że w bitwie zginą Soma, Hunwald i Hjorr. Pod koniec sagi Hamtunscire zogranizowany zostanie wspólny pogrzeb dla tych trzech bohaterów.