Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Najlepsze zakończenie - jak odblokować? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 25 listopada 2020

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy szczegółowe informacje jak odblokować najlepsze zakończenie gry Assassin's Creed Valhalla. Dowiesz się jakie wymagania ma dobre zakończenie przygody oraz jak spełnić wymagania niezbędne do wyświetlenia najlepszego zakończenia.

Z oczywistych względów na stronie znajdują się duże spojlery na temat finału kampanii oraz kilku kluczowych wydarzeń fabularnych - ważnych wyborów, które pojawiają się podczas przechodzenia gry.

Czego dotyczy najlepsze zakończenie Assassin's Creed Valhalla?

W grze AC Valhalla występują dwa nieformalne zakończenia - jedno z nich można nazwać dobrym / najlepszym zakończeniem, a drugie złym zakończeniem - Assassins Creed Valhalla: Najlepsze zakończenie - jak odblokować? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W grze AC Valhalla występują dwa nieformalne zakończenia - jedno z nich można nazwać dobrym / najlepszym zakończeniem, a drugie złym zakończeniem. Oba zakończenia dotyczą postaci Sigurda, czyli jarla, któremu podlega Eivor i który jest jedną z najważniejszych postaci gry. W trakcie zaliczania kampanii czeka cię kilka ważnych wyborów i to w jaki sposób się w nich zachowasz będzie miało wpływ na to jakie zakończenie powiązane z Sigurdem zostanie wyświetlone w finale przygody.

Niezależnie od wątku Sigurda rozgrywa się też wątek Zakonu Starożytnych, którego głównym celem jest zidentyfikowanie i wyeliminowanie przywódcy zakonu. Wątek ten nie jest związany z główną fabułą i jest całkowicie opcjonalny - opisaliśmy go szczegółowo w osobnym rozdziale Zakon Starożytnych.

Jakie ważne wybory wpływają na nastawienie Sigurda?

W grze jest 5 ważnych wyborów powiązanych z Sigurdem. Każdy z tych wyborów może poprawić lub pogorszyć nastawienie Sigurda do Eivora.

1 - Assassins Creed Valhalla: Najlepsze zakończenie - jak odblokować? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Ważny wybór 1/5 - Zabranie materiałów do Anglii - Assassins Creed Valhalla: Najlepsze zakończenie - jak odblokować? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Ważny wybór 1/5 - Zabranie materiałów do Anglii. Decyzję podejmuje się pod koniec startowej sagi - linii questów w Norwegii, w momencie gdy Sigurd, Eivor i inni Wikingowie wyruszają na podbój Anglii. Jest to główny quest Morze przeznaczenia.

  1. Pozostawienie materiałów w Norwegii (w rękach Styrbjorna - ojca Sigurda) spowoduje poprawę nastawienia Sigurda.
  2. Zabranie ze sobą materiałów do Anglii (na poczet rozbudowy pierwszej osady i ignorując to, że surowce należą się Styrbjornowi) spowoduje pogorszenie nastawienia Sigurda.
2 - Assassins Creed Valhalla: Najlepsze zakończenie - jak odblokować? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Ważny wybór 2/5 - Romans z Randvi - Assassins Creed Valhalla: Najlepsze zakończenie - jak odblokować? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Ważny wybór 2/5 - Romans z Randvi. Okazja do nawiązania romansu pojawia się na dość wczesnym stadium rozgrywki. W naszym przypadku temat ten pojawił się po ukończeniu linii questów regionu Wschodnia Anglia. Moment rozpoczęcia romansu z Randvi oraz sam przebieg romansu opisaliśmy w osobnym rozdziale poradnika - jest to poboczny quest Taken for Granted.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie