Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seer's Solace - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Pomoc wyroczni (A Seer's Solace). W trakcie tego zadania dotrzecie do chaty Valki i spotkacie się z wielkim wilkiem.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Pomoc wyroczni (A Seer's Solace).

Gdy tylko Eivor chwycił za topór swojego ojca, który udało mu się znaleźć w trakcie wykonywania misji Więzy Krwi, przelała się przez niego fala nagłych wspomnień. Aby wyjaśnić te natarczywe wizje bohater szuka pomocy u miejscowej wyroczni, Valki.

Zaleca się wykonanie tej misji przed przystąpieniem do wykonywania zadania Sprawy rodzinne (Family Matters), ponieważ Randvi i tak nie dopuści Eivora do rozmowy z ojcem przed ukończeniem misji Pomoc wyroczni (A Seer's Solace).

Nagroda za ukończenie misji: 5 100 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seers Solace - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dotrzyj do chaty Valki (Reach Valka's hut)

Do chaty Valki możesz dotrzeć na wiele sposobów, a jedna z dróg prowadzi przez zaśnieżone wzgórze - Assassins Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seers Solace - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Do chaty Valki możesz dotrzeć na wiele sposobów, a jedna z dróg prowadzi przez zaśnieżone wzgórze. Na śnieżny szlak możesz wejść bezpośrednio z osady.

Następnie będziesz musiał przejść wąskimi ścieżkami wyrzeźbionymi w stromych skalnych szczytach, by dotrzeć do liny, którą przeprawisz się na drugą stronę przepaści - Assassins Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seers Solace - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Następnie będziesz musiał przejść wąskimi ścieżkami wyrzeźbionymi w stromych skalnych szczytach, by dotrzeć do liny, którą przeprawisz się na drugą stronę przepaści.

W trakcie wspinaczki zwracaj uwagę na rudy surowców, które zostały umiejscowione w różnych miejscach - Assassins Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seers Solace - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie wspinaczki zwracaj uwagę na rudy surowców, które zostały umiejscowione w różnych miejscach. Po ich rozbiciu otrzymasz Rudę Żelaza (Iron Ore), jeden z głównych typów surowców dostępnych w grze Assassin's Creed Valhalla.

Chata Valki to naprawdę duży budynek więc na pewno go nie przegapisz - Assassins Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seers Solace - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Chata Valki to naprawdę duży budynek więc na pewno go nie przegapisz. Valka wyśle Eivora do świata snów, by wyjaśnić wizje, które nawiedziły go w momencie, gdy chwycił za topór swojego ojca. Po krótkiej chwili obudzisz się w tej samej lokacji, ale poza światem realnym. W drzwiach zauważysz zakapturzoną postać - idź za nią.

Gdy wyjdziesz na zewnątrz, pomimo trwającej zamieci dostrzeżesz Sigurda i wilka, którzy szybko oddalą się od Ciebie - podążaj w tym samym kierunku - Assassins Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seers Solace - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy wyjdziesz na zewnątrz, pomimo trwającej zamieci dostrzeżesz Sigurda i wilka, którzy szybko oddalą się od Ciebie - podążaj w tym samym kierunku.

Dotrzesz do lokacji w której obejrzysz krótki przerywnik filmowy z Sigurdem i Eivorem w roli głównej - Assassins Creed Valhalla: Pomoc wyroczni/A Seers Solace - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dotrzesz do lokacji w której obejrzysz krótki przerywnik filmowy z Sigurdem i Eivorem w roli głównej. Chwilę po tym zdarzeniu wrócisz do realnego świata, a rozmowa z Valką zakończy zadanie Pomoc Wyroczni. W nagrodę otrzymasz 5 100 XP.