Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Czy w grze jest spartański kopniak? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera dokładny opis działania zdolności spartański kopniak (Spartan Kick). Taki atak pojawił się we wcześniejszej części serii AC Odyssey.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje czy w Assassin's Creed Valhalla dostępny jest spartański kopniak (Spartan Kick), tzn. specjalny atak wzorowany na kopniakach z poprzedniej części serii - Assassin's Creed Odyssey.

Dla przypomnienia spartański kopniak (Sparta Kick) był jedną z aktywnych umiejętności w AC Odyssey pozwalającą na odrzucenie kopniętego przeciwnika z wielką siłą - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze jest spartański kopniak? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dla przypomnienia spartański kopniak (Sparta Kick) był jedną z aktywnych umiejętności w AC Odyssey pozwalającą na odrzucenie kopniętego przeciwnika z wielką siłą. Szczególnie przydawało się to w trakcie rozgrywania walk blisko przepaści, gdyż kopnięty wróg mógł zaliczyć upadek z dużej wysokości i odnieść poważne obrażenia lub zginąć.

Spartański kopniak jest również dostępny w AC Valhalla, przy czym w przypadku przygód Eivora jest on zdolnością aktywowaną dzięki zużywaniu zgromadzonej adrenaliny - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze jest spartański kopniak? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Spartański kopniak jest również dostępny w AC Valhalla, przy czym w przypadku przygód Eivora jest on zdolnością aktywowaną dzięki zużywaniu zgromadzonej adrenaliny. W Assassin's Creed Valhalla spartański atak ten nazywany jest Kopniakiem Tyr - Kick of Tyr.

Przykładowe miejsce do odblokowania zdolności Kopniak Tyr to pokazany na obrazku Ulkerthorpe Fort z regionu Snotinghamscire - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze jest spartański kopniak? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przykładowe miejsce do odblokowania zdolności Kopniak Tyr to pokazany na obrazku Ulkerthorpe Fort z regionu Snotinghamscire. Po nauczeniu się zdolności dzięki wejściu w interakcję z tomem wiedzy nie zapomnij oczywiście o umieszczeniu jej wśród 4 aktywnych zdolności.

Tak samo jak w Assassins Creed Odyssey kopniak może przydawać się do zrzucania wrogów z półek, aczkolwiek wykazuje się on też dużą skutecznością w trakcie walk z grupami przeciwników na małej przestrzeni (np - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze jest spartański kopniak? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Tak samo jak w Assassin's Creed Odyssey kopniak może przydawać się do zrzucania wrogów z półek, aczkolwiek wykazuje się on też dużą skutecznością w trakcie walk z grupami przeciwników na małej przestrzeni (np. w korytarzach). Kopnięta i odrzucona postać może zadawać dodatkowe obrażenia wszystkim innym wrogom, z którymi się zderzy w locie.