Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Handlarze Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie najważniejsze informacje o handlarzach. Dowiecie się gdzie ich szukać, co u nich kupować i sprzedawać.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Handlarze w Assassin's Creed Valhalla pełnią pożyteczne funkcje - to właśnie u nich uzupełnisz swoje zapasy czy też sprzedasz znaleziony skarby, by zdobyć więcej srebra. Niniejsza strona poradnika opisuje wszystkie elementy związane z handlarzami w grze - gdzie znaleźć handlarzy oraz co można u nich sprzedawać i kupować.

Gdzie znajdę handlarzy?

Znalezienie handlarza jest bardzo proste - znajdziesz ich w osadach i każdej większej lokacji - Assassins Creed Valhalla: Handlarze - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Znalezienie handlarza jest bardzo proste - znajdziesz ich w osadach i każdej większej lokacji. Dokładną lokalizację najłatwiej znaleźć poprzez wypatrywanie ikony sakiewki na kompasie lub znalezienie budynku z szyldem sakiewki.

Co można kupować u handlarzy?

Asortyment handlarzy w Assassins Creed Valhalla jest dość szeroki - Assassins Creed Valhalla: Handlarze - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Asortyment handlarzy w Assassin's Creed Valhalla jest dość szeroki. Możesz u nich kupować:

  1. Prowiant służący do leczenia postaci. Możliwość uzdrawiania przyda Ci się niezależnie od stylu rozgrywki. Pamiętaj, że możesz zwiększyć maksymalną ilość przechowywanego prowiantu poprzez ulepszenie go w ekwipunku. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Leczenie - jak przywracać zdrowie?
  2. Strzały używane w walce dystansowej. Jest to szczególnie ważne, gdy często korzystasz z łuku, bo w grze nie ma możliwości samodzielnego wytwarzania strzał. Temat strzał opisaliśmy też na osobnej stronie poradnika: Strzały - czy można wytwarzać?
  3. Runy zapewniające dodatkowe bonusy Twoim przedmiotom. Są te specjalne przedmioty zwiększające zadawane obrażenia czy odporność Eivora. Korzystanie z nich przedstawiliśmy na stronie: Runy - jak zakładać?
  4. Materiały do craftingu konieczne przy ulepszaniu ekwipunku. Możliwość kupno materiałów używanych przy ulepszaniu uzbrojenia jest niezwykle ważne, bo część z nich jest rzadko spotykana w świecie gry. Musisz jednak wiedzieć, że rzadsze materiały do craftingu pojawią się u handlarzy przebywających w dalszych regionach mapy. Więcej na stronie: Materiały do craftingu - jak pozyskiwać?

Co można sprzedawać u handlarzy?

U handlarzy możesz oczywiście sprzedawać znalezione przedmioty - Assassins Creed Valhalla: Handlarze - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

U handlarzy możesz oczywiście sprzedawać znalezione przedmioty. Nie dotyczy to broni i pancerza - nie ma żadnej możliwości sprzedania nieużywanego uzbrojenia. Możesz jednak sprzedawać runy i wszelkie inne przedmioty zdobyte podczas gry. Będąc u handlarza warto korzystać z opcji sprzedania wszystkich bezużytecznych przedmiotów jednym przyciskiem - Sprzedaj wszystkie drobiazgi (Sell all trinkets).

Sprzedaż znalezionych skarbów jest jednym ze sposób na zdobywanie srebra. Więcej metod znajdziesz na osobnej stronie poradnika: Pieniądze - jak zarabiać?