Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Co oznacza pytajnik nad głową NPCa? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

W trakcie eksploracji świata w grze Assassin's Creed Valhalla możecie zobaczyć pytajniki nad głowami NPC. Na tej stronie poradnika opisaliśmy co one oznaczają, co dają i czy warto się nimi interesować.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika podpowiadamy co symbolizują pytajniki pojawiające się nad głowami niektórych NPC-ów. Postacie oznaczone pytajnikami możesz spotykać w trakcie swobodnego przemierzania świata gry.

Przykład NPC-a, nad głową którego widnieje pytajnik, prezentuje dołączony obrazek - Assassins Creed Valhalla: Co oznacza pytajnik nad głową NPCa? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przykład NPC-a, nad głową którego widnieje pytajnik, prezentuje dołączony obrazek. Tego typu osoby możesz spotykać na traktach podczas eksploracji świata gry.

Do każdej osoby oznaczonej pytajnikiem Eivor może zagadać - mają one przyjazne intencje - Assassins Creed Valhalla: Co oznacza pytajnik nad głową NPCa? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Do każdej osoby oznaczonej pytajnikiem Eivor może zagadać - mają one przyjazne intencje. Możesz zapłacić srebrem za wskazówkę - będzie nią odsłonięcie jednej z lokacji z okolicy. Jest to w rezultacie alternatywna dla samodzielnego odkrywania znaczenia różnokolorowych znaczników pojawiających się na mapie świata.

Podobne usługi do NPC-ów z pytajnikami oferuje też kartograf, któremu możesz wybudować chatkę w Kruczej Przystani - Assassins Creed Valhalla: Co oznacza pytajnik nad głową NPCa? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Podobne usługi do NPC-ów z pytajnikami oferuje też kartograf, któremu możesz wybudować chatkę w Kruczej Przystani. Możesz mu płacić za odkrywanie pojedynczych nieznalezionych jeszcze lokacji.