Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Z mieczem w dłoni (A Raising Iron). W tym zadaniu musicie pozbyć się przeciwników z osady Kingsbury (King's Bury).

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Z mieczem w dłoni (A Raising Iron).

Oswald nie żyje, ale klan Rueda wciąż jest ogromnym zagrożeniem dla całego kraju. Eivor robi wszystko co w jego mocy, żeby raz na zawsze przegnać tych zbójów ze Wschodniej Anglii.

Nagroda za wykonanie misji: 3 400 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomów z Finnrem (Speak to Finnr)

Finnra znajdziesz w Northwic, na głównym placu - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Finnra znajdziesz w Northwic, na głównym placu. Dookoła słychać krzyki, że Oswald zginął w walce więc złe wieści szybko się rozeszły. Z rozmowy dowiesz się, że ludzie Rueda skryli się w warowni Burgh, na morzu. Sojusznicy postanowili zgromadzić się w ruinach na północ od tej twierdzy i przygotować do ataku.

Udaj się do Theotford (Travel to Theotford)

Finnr wpadł na pomysł żeby zwerbować jeszcze jedną osobę do walki z klanem Rueda - Reeve z Theotfordu (The Reeve of Theotford).

Wsiądź na konia i jedź z Finnrem do Theotford - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wsiądź na konia i jedź z Finnrem do Theotford. Gdy dojedziecie na miejsce zauważycie spalone chaty - najwidoczniej klan Rueda zdążył najechać osadę.

Idź na główny plac i porozmawiaj z szeryfem - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Idź na główny plac i porozmawiaj z szeryfem. W trakcie rozmowy dowiesz się, że może wraz ze swoimi ludźmi walczyć za Wschodnią Anglię, ale nie za darmo.

Pozbądź się ludzi Rueda (Clear out Rued's men)

Eivor musi udać się do osady Kingsbury (Kings Bury) i odbić ją z rąk ludzi Rueda, by włócznie Theotfordu przyłączyły się do nadciągającej bitwy - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Eivor musi udać się do osady Kingsbury (King's Bury) i odbić ją z rąk ludzi Rueda, by włócznie Theotfordu przyłączyły się do nadciągającej bitwy.

Wezwij swoich łupieżców i udaj się do Kingsbury - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wezwij swoich łupieżców i udaj się do Kingsbury. Rozpocznij najazd i pozbądź się wszystkich wrogich żołnierzy. W osadzie trafisz na kilku elitarnych przeciwników.

Gdy zadanie zostanie wykonane, wespnij się na wieżę kościoła i zadmij w róg bojowy, by dać szeryfowi z Theotfordu znak, że dotrzymałeś danego mu słowa - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy zadanie zostanie wykonane, wespnij się na wieżę kościoła i zadmij w róg bojowy, by dać szeryfowi z Theotfordu znak, że dotrzymałeś danego mu słowa.

Po chwili szeryf wraz ze swoimi ludźmi zjawi się w osadzie - Assassins Creed Valhalla: Z mieczem w dłoni/A Raising Iron - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po chwili szeryf wraz ze swoimi ludźmi zjawi się w osadzie. Porozmawiaj z nim, by zakończyć to zadanie. W ramach nagrody otrzymasz 3 400 XP.