Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Gniew morza - ważny wybór Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Wschodnia Anglia - ważny wybór

Ostatnia aktualizacja: 27 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis ważnego wyboru w regionie Wschodniej Anglii (East Anglia), który będziesz musiał podjąć w misji Gniew Morza (A Fury from the Sea).

Wybór ma miejsce w końcowym etapie misji Gniew morza. W trakcie najazdu na warownię Burgh okazuje się, że Rued żyje, a do tego przetrzymuje Oswalda, który do tego czasu był uważany za zmarłego.

Rued - zabić czy oszczędzić?

Wybory związane z weselem Oswalda i Valdis opisaliśmy na osobnej stronie rozdziału ważnych wyborów: Zaślubiny - Assassins Creed Valhalla: Gniew morza - ważny wybór - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
  1. Rued zginie: Eivor natychmiast zabije Rueda (nie da się ograbić jego ciała). Oswald nie pochwali tej decyzji i wygłosi mowę na temat tego, że zabijanie do niczego nie prowadzi i należy się zmienić, by utrzymać pokój na terenie Wschodniej Anglii. Mimo wszystko i tak zostanie sojusznikiem Eivora. Zabicie wroga zapobiega również późniejszemu przerwaniu ślubu Oswalda z Valdis i drugiej walce z Ruedem. Co więcej, Finnr dołączy do załogi łupieżców Eivora.
  2. Rued będzie żył: Oswald będzie zadowolony z Twojej decyzji i wygłosi mowę na temat litości, która ponoć przystoi każdemu, nawet największym wojownikom. Pozostawienie tego wroga przy życiu sprawi, że Rued pojawi się na późniejszym weselu Oswalda i Valdis, gdzie zaatakuje króla Wschodniej Anglii.

Wybory związane z weselem Oswalda i Valdis opisaliśmy na osobnej stronie rozdziału ważnych wyborów: Zaślubiny.