Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Mądra przyjaciółka/A Wise Friend - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Mądra przyjaciółka (A Wise Friend).

Osada Krucza Przystań rozwija się z dnia na dzień i stara przyjaciółka Eivora szuka w niej dla siebie nowego domu. Dostęp do tego zadania otrzymasz po osiągnięciu 3 poziomu osady.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Spotkaj się z nowoprzybyłymi na przystani (Meet the new arrivals at the docks)

Idź do portu w osadzie i spotkaj się z Valką - wyrocznią i nowym mieszkańcem osady Krucza Przystań.

Po przerywniku filmowym weź jeden z bagaży Valki i zaprowadź ją do jej nowego domu - Assassins Creed Valhalla: Mądra przyjaciółka/A Wise Friend - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po przerywniku filmowym weź jeden z bagaży Valki i zaprowadź ją do jej nowego domu. Podróż trochę potrwa, bo Valka będzie robić po drodze przystanki, by porozmawiać z innymi mieszkańcami osady.

W trakcie rozmowy z wyrocznią dowiesz się, że gdy tylko ukończysz budowę jej nowego miejsca zamieszkania będziecie mogli wrócić do pracy nad wizjami Eivora - Assassins Creed Valhalla: Mądra przyjaciółka/A Wise Friend - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie rozmowy z wyrocznią dowiesz się, że gdy tylko ukończysz budowę jej nowego miejsca zamieszkania będziecie mogli wrócić do pracy nad wizjami Eivora.