Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Mądra przyjaciółka/A Wise Friend - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Mądra przyjaciółka (A Wise Friend). Dzięki niej odblokujesz chatkę Valki. Ta budowa umożliwi Ci otwarcie nowego wątku – dotyczącego mitycznego Asgardu.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Mądra przyjaciółka (A Wise Friend).

Osada Krucza Przystań rozwija się z dnia na dzień i stara przyjaciółka Eivora szuka w niej dla siebie nowego domu. Dostęp do tego zadania otrzymasz po osiągnięciu 3 poziomu osady.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Spotkaj się z nowoprzybyłymi na przystani (Meet the new arrivals at the docks)

Idź do portu w osadzie i spotkaj się z Valką - wyrocznią i nowym mieszkańcem osady Krucza Przystań.

Po przerywniku filmowym weź jeden z bagaży Valki i zaprowadź ją do jej nowego domu - Assassins Creed Valhalla: Mądra przyjaciółka/A Wise Friend - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po przerywniku filmowym weź jeden z bagaży Valki i zaprowadź ją do jej nowego domu. Podróż trochę potrwa, bo Valka będzie robić po drodze przystanki, by porozmawiać z innymi mieszkańcami osady.

W trakcie rozmowy z wyrocznią dowiesz się, że gdy tylko ukończysz budowę jej nowego miejsca zamieszkania będziecie mogli wrócić do pracy nad wizjami Eivora - Assassins Creed Valhalla: Mądra przyjaciółka/A Wise Friend - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie rozmowy z wyrocznią dowiesz się, że gdy tylko ukończysz budowę jej nowego miejsca zamieszkania będziecie mogli wrócić do pracy nad wizjami Eivora.