Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak szybko zarabiać pieniądze / srebro? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie garść porad dotyczących zbieranie pieniędzy (srebra). Dzięki sporej ilości gotówki możecie kupować nowe surowce, amunicje, stroje, runy czy ulepszać swoje bronie i zbroje.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Pieniądze (czy inaczej srebro) w Assassin's Creed Valhalla przydadzą Ci się podczas handlowania z kupcami. Będą Ci one również potrzebne do kupowania nowych członków załogi do najazdów. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak szybko zarabiać i jakie są najlepsze sposoby na zarabianie.

Zbieranie wszystkiego

Ten sposób sprawdza się w wielu grach - podczas eksploracji świata pamiętaj o zbieraniu dosłownie wszystkich napotkanych przedmiotów - Assassins Creed Valhalla: Jak szybko zarabiać pieniądze / srebro? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Ten sposób sprawdza się w wielu grach - podczas eksploracji świata pamiętaj o zbieraniu dosłownie wszystkich napotkanych przedmiotów. Przeszukuj szkielety, otwieraj skrzynie oraz niszcz skrzynie i inne obiekty. W ten sposób bezpośrednio zdobędziesz srebro, a także przedmioty, które potem możesz sprzedać. Większość z nich nie jest drogocenna, ale duża liczba takich zdobyczy zwiększy Twoje zarobki. Będąc u handlarza warto korzystać z opcji Sprzedaj wszystkie drobiazgi (Sell all trinkets). Dzięki temu jednym kliknięciem sprzedasz wszystkie bezużyteczne przedmioty.

Równie ważne jest przeszukiwanie pokonanych wrogów - w ich ciałach również znajdziesz wiele skarbów. Dla ułatwienia możesz zakupić umiejętność Automatyczne łupienie (Auto-Loot), która sprawi, że ciała zabitych przeciwników zostaną automatycznie przeszukane - znajdziesz ją w sekcji umiejętności kruka. To przyspieszy zdobywanie srebra i sprawi, że nie przegapisz żadnych zdobyczy z pokonanych wrogów.

Zakłady w grach pijackich i pyskówkach

W każdej osadzie znajdziesz osobę chętną do pyskówki (Flyting) lub gry pijackiej (Drinking Game) - Assassins Creed Valhalla: Jak szybko zarabiać pieniądze / srebro? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W każdej osadzie znajdziesz osobę chętną do pyskówki (Flyting) lub gry pijackiej (Drinking Game). To kolejna okazja do zarabiania, bo w tego typu zawodach możesz grać o pieniądze. Obstawienie, a następnie wygranie wiąże się ze zdobyciem 100, 150, 200 sztuk srebra - w zależności od tego, ile pieniędzy obstawiłeś.

Gra pijacka polega na wciskaniu klawiszy w odpowiednim momencie. Z kolei, aby wygrać pyskówkę musisz wybierać poprawne opcje dialogowe. Znajdziesz je w osobnym dziale naszego poradnika - Lista wszystkich sekretów.

Przeprowadzanie najazdów

Przeprowadzanie najazdów łączy się z pierwszą metodą, ale warto o niej wspomnieć osobno, bo jest to niezwykle efektywny sposób na zarabianie w Assassins Creed Valhalla - Assassins Creed Valhalla: Jak szybko zarabiać pieniądze / srebro? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przeprowadzanie najazdów łączy się z pierwszą metodą, ale warto o niej wspomnieć osobno, bo jest to niezwykle efektywny sposób na zarabianie w Assassin's Creed Valhalla. W podbitych wioskach czy klasztorach często znajdziesz mnóstwo skarbów. Pamiętaj o użyciu kruka, aby odnaleźć wszystkie sekrety i o przeszukaniu pokonanych wrogów.

Nie wiesz jak skutecznie przeprowadzić najazd? Zajrzyj na osobną stronę naszego poradnika: Najazd - jak zaliczyć?